PHP Sitenin düzgün görünmemesi CSS'ten kaynaklı mıdır?

VenomBey

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi sosyaller.
Benim problemim arada bir altta da fotoğrafını attığım gibi siteye girdiğimde böyle gözüküyor, nedendir acaba? CSS kaynakli olduğunu düşünüyorum fakat sayfayı yenileyince bu olay ortadan kalkıyor. Bir yandan da Htaccess'den kaynaklı olduğunu düşünüyorum çünkü hem HTTPS yönlendirmesi hem de kullandığım hostingden kaynakli mesela site.com?=1 gibi bir koruma adı altında link yapıyor. Sizce sorun nedir?

IMG_20240217_153754.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam daha önce Microsoft PC Manager kullandınız mı? Aynı sorun bende de olmuştu. Sildikten 1-2 hafta sonra düzelmişti. Görev yöneticisinden kullandığınız tarayıcıda dair her şeyin görevini sonlandırın. Sonra tekrar girin. İlk girişinizde tekrar olabilir ama 2. girişinizde sorun ortadan kalkar.

Ayrıca İlk girişinizden sonra CTRL + F5 yapın

Hocam daha önce Microsoft PC Manager kullandınız mı? Aynı sorun bende de olmuştu. Sildikten 1-2 hafta sonra düzelmişti. Görev Yöneticisi'nden kullandığınız tarayıcıda dair her şeyin görevini sonlandırın. Sonra tekrar girin. İlk girişinizde tekrar olabilir ama 2. girişinizde sorun ortadan kalkar.

Ayrıca ilk girişinizden sonra CTRL + F5 yapın.

Hocam telefondan girince daha çok bununla karşılaşıyorum PC'de olmuyor.

Clientside ön bellek ile ilgili bir durum. Websitesi önbellekleme bitmeden sayfa yüklemesini bitiriyor.

Websiteniz kullanıcının bilgisayarının CSS dosyasını ön belleğe almadan sayfa yüklemesini bitiriyor.

Bunun ile ilgili özel bir ayar yaptıysanız kapatın.

Hocam JavaScript'leri engelle tarzı bir ayar açtıysanız. Tarayıcı üzerinden kapatabilirsiniz.
Telefonda da aynı ayarı kapatabilirsiniz. Olayın CSS ile pek alakası olacağını düşünmüyorum.

Console çıktısına baktın mı? CSS dosyalarında sorun olduğu kesin de sebebini console çıktısından tespit edebilirsin.

Geri
Yukarı