Sıvı soğutma fanları nereye takılmalı?

aubameyang

Zeptopat
Daha fazla  
Önde 2 tane fan var. Resimdeki gibi ön tarafı.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2022-03-23 at 01.27.04 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2022-03-23 at 01.27.04 (2).jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 56
Son düzenleyen: Moderatör:
Bende çok bilmiyorum dün biraz bakmıştım. Ürün şu site de Power Boost VK-G1002S USB 3.0 Pencereli Gaming Kasa (PSU Yok) (VK-G1002S) Kasa Boost özellikerinde CPU soğutucu desteği 163 mm kadar desteklenmektedir diyor. Bu sıvı soğutma için geçerli değil mi?
163mm'den kasıt hava soğutmanın uzunluğudur büyük ihtimalle. Siz hangi sıvı soğutmayı aldınız? Bu kasada radyatör desteği var mı yok mu bulamadım.
Bende çok bilmiyorum dün biraz bakmıştım. Ürün şu site de Power Boost VK-G1002S USB 3.0 Pencereli Gaming Kasa (PSU Yok) (VK-G1002S) Kasa Boost özellikerinde CPU soğutucu desteği 163 mm kadar desteklenmektedir diyor. Bu sıvı soğutma için geçerli değil mi?
Sanki arkaya 120 öne 240 sığar gibi duruyor ama tam belli değil.
Mümkünse kasanın sol panelini çıkartıp içerinin resmini atar mısınız ? Özellikle arka ve ön fanların bulunduğu yerleri.

Benim işlemci fanım temizlik yaparken kırmıştım. Sonra corsair h45 modelinden aldım ama tabi biraz cahillik ettim kasama uygun mu değil mi bakmadan aldım.

Kasanın sıvı soğutma desteklediğini sanmıyorum.
Genelde üstünü sıvı soğutma için ayarlıyorlar üstü açık olsa düşünmeden tak derdim ama başka yer yok bence bazı kasalarda sol değil de sağ açık oluyor tam göremediğimiz için bir şey diyemiyoruz ama bu işin sonu kasa değişimi gibi geliyor.

Kasanın sıvı soğutma desteklediğini sanmıyorum.
Genelde üstünü sıvı soğutma için ayarlıyorlar üstü açık olsa düşünmeden tak derdim ama başka yer yok bence bazı kasalarda sol değil de sağ açık oluyor tam göremediğimiz için bir şey diyemiyoruz ama bu işin sonu kasa değişimi gibi geliyor.
Sıvı soğutmayı yeni aldıysa iade edip hava soğutmaya dönebilir. O fiyat aralığında çok güzel hava soğutmalar var.
Benim işlemci fanım temizlik yaparken kırmıştım. Sonra corsair h45 modelinden aldım ama tabi biraz cahillik ettim kasama uygun mu değil mi bakmadan aldım.
Fotoğraf istemiştim ama mümkünse atar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı