Sıvı soğutma, kasa, güç kaynağı önerisi

emredemirok

Zeptopat
Daha fazla  
İyi günler elimde olan parçalar ile birlikte uyumlu sıvı soğutma, kasa ve güç kaynağı arıyorum ama işin içinden çıkamadım elimdeki parçalara göre öneri yapabilir misiniz?
Teşekkürler.

Elimdeki parçalar:
İşlemci: AMD Ryzen 7 7800X 3D.
Anakartı: MSI B650 Gaming Plus Wi-Fi 6000 MHz.
SSD: Samsung 990 EVO 1 TB.
RAM: XPG Lancer RGB 32 GB 6000 MHz DDR5.
Ekran kartı: Sapphire Nitro+ Radeon RX 7800 XT 16 GB.

Bütçeyi de söylersen her biri için ve toplu için daha iyi olur. Ayrıca sıvı soğutma sadece görüntüsü için mi yoksa hava tipi soğutmalarda çokça yetiyor o işlemci için ve sıvı soğutmalardan çok daha ucuz oluyorlar.
Benim önerim bu olur gayet yeterli. Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB TL-C12B-S V2 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
İlla sıvı soğutma dersen bunu öneririm. Amazon.com.tr Amazon prime ile 3500TL falan.
1714581299038.png

Bütçeyi de söylersen her biri için ve toplu için daha iyi olur. Ayrıca sıvı soğutma sadece görüntüsü için mi yoksa hava tipi soğutmalarda çokça yetiyor o işlemci için ve sıvı soğutmalardan çok daha ucuz oluyorlar.
Benim önerim bu olur gayet yeterli. Thermalright Phantom Spirit 120 SE ARGB TL-C12B-S V2 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
İlla sıvı soğutma dersen bunu öneririm. Amazon.com.tr Amazon Prime ile 3500TL falan.
Eki Görüntüle 2183955

8-9 k ya kadar çıkar.

İlla sıvı soğutma dersen bunu öneririm. Amazon.com.tr Amazon Prime ile 3500TL falan.
Eki Görüntüle 2183955

ASUS TUF Gaming LC II 360 bu olur mu sisteme.

Geri
Yukarı