Sıvı soğutmadan gelen su sesi

turankaya4242

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Everest Galaxy 240 aldım bugün kurdum fakat fan devirini düşürsem de sürekli kesik kesik ama kuvvetli su akıyormuş gibi ses geliyor. Pompadan ürünü iade mi etmeliyim yoksa bir çözümü var mı ? Rahatsız edecek derecede çok geliyor ses.Arkadaşlar ses kendiliğinden durdu fakat eski hava soğutmam ile neredeyse aynı değerleri veriyor fan hızları aynı olmasına rağmen. bir sorun mu var sizce.

Son düzenleme:
Bende H105 kullanıyorum ilk açılışta su fışkırma sesi geliyor bence normal değil seninki. Arabalarda da aynı mantıkla soğutulur. Eğer sistemde hava boşluğu varsa sürekli ''FIÇIK FIÇIK'' diye ses gelir pompadan. Bana göre geri iade yada değişim isteyin aldığınız yerden.

Bende H105 kullanıyorum ilk açılışta su fışkırma sesi geliyor bence normal değil seninki. Arabalarda da aynı mantıkla soğutulur. Eğer sistemde hava boşluğu varsa sürekli ''FIÇIK FIÇIK'' diye ses gelir pompadan. Bana göre geri iade yada değişim isteyin aldığınız yerden.
su sesi gitti ama şimdide sanki sıcak çalışıyor gibime geldiyo eskiden 60 derece iken şimdi 58-59 filan yarı yükte

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2018-02-17 at 22.14.46 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2018-02-17 at 22.14.46 (1).jpeg
    117,2 KB · Görüntüleme: 501
  • WhatsApp Image 2018-02-17 at 22.14.46.jpeg
    WhatsApp Image 2018-02-17 at 22.14.46.jpeg
    100,3 KB · Görüntüleme: 499
Arkadaşlar Everest Galaxy 240 aldım bugün kurdum fakat fan devirini düşürsem de sürekli kesik kesik ama kuvvetli su akıyormuş gibi ses geliyor. Pompadan ürünü iade mi etmeliyim yoksa bir çözümü var mı ? Rahatsız edecek derecede çok geliyor ses.Arkadaşlar ses kendiliğinden durdu fakat eski hava soğutmam ile neredeyse aynı değerleri veriyor fan hızları aynı olmasına rağmen. bir sorun mu var sizce.
Direk iade edip everest dışındaki bir markanın ürünü almaniz kesinlikle iade edin ve everesten uzak durun ki sonra pişman olmayasınız

İsterse mükemmel çalışsın, tavsiyem iade etmeniz. Everest marka bir sıvı soğutmayı sisteme takmak büyük risk.
Kullanan bir kaç arkadaş çok düşük ısı seviyelerini gördüğü için tavsiye etmişti fiyatıda nispeten uygun olduğu için aldım. benim için önemli olan kasadan ses gelmemesiydi 24 saat açık duruyor bilgisayar geceleri uyumam zor oluyor haliyle o yüzden sıvı soğutmaya geçme kararı almıştım. Taktıktan sonra iade alırlar mı ki vatandan almıştım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı