Çözüldü Sivilceler nasıl geçer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ares19

Centipat
Daha fazla  
2-3 senedir burun çene ve anlımda sivilceler çıkıyor ve geçmiyor geçtiği zaman yenisi çıkıyor. O yüzden bu temizleyiciden aldım, geçirir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Güzel bir rutin oluşturmalısın. Cild tipine göre yüz yıkama jeli + tonik + asit içerikli serumlar + güneş kremi ve tabii ki yemene içmene beslenmene dikkat etmelisin.
Güzel üründür ben de kullanıyorum. Net geçirir diyemem ama cilde iyi geliyor. Sadece bazı cilt tiplerinde ve bende de kuruluk yapıyor. O yüzden aynı markanın nemlendiricisini de kullanıyorum ve cildimden memnunum.

2-3 senedir burun çene ve anlımda sivilceler çıkıyor ve geçmiyor geçtiği zaman yenisi çıkıyor. O yüzden bu temizleyiciden aldım, geçirir mi?
Ergenlik Dönemindeysen Normal Eğer hiç geçmiyorsa dermatolog'a gidebilirsin Ayriyetten ben eczaneden dextrocin adlı kremi alıp kullanmıştım hızlı şekilde çoğu sivilcemi kurutmuştu sende işe yararmı bilmem

Güzel bir rutin oluşturmalısın. Cild tipine göre yüz yıkama jeli + tonik + asit içerikli serumlar + güneş kremi ve tabii ki yemene içmene beslenmene dikkat etmelisin.

Çözüm

Geri
Yukarı