Sizce en iyi Turkcell internet paketi hangisi ?

Benim tavsiyem Sınırsız 4 GB İnternet Paketi
Fiyat : 40 tl / Aylık
İnternet Hızı : 7.2 Mbps
Turbo İnternet önermiyorum. Çünkü telefondan girebileceğimiz pek çok site için bu hız oldukça yeterli olacaktır. Kendimden örnek vermek gerekirse telefonda aylık 4 GB paket alıp telefonu modem olarak kullanıyorum ve Ipad'de daha çok İnternet de geziniyorum. Henüz bir yavaşlık görmedim. 4 GB bir dizi serisi indirmek için de kullanılacak değil diye 5 liranızı çöpe atmayın derim.

Nedir bu hem 4 GB hem Sınırsız ?
4 GB kotanız dolduktan sonra ek ücret ödemeden İnternet hızınız hemen hemen yok denecek kadar düşüyor (96 kbps). İnternette technopat.net e girmek neredeyse 90 saniye 2 dakika kadar sürüyor. Biraz'da bekleyerek tüm içerik yükleniyor.
Pakette kalanı nasıl öğrenirim ? Her pakette olduğu gibi KALAN yazıp 2222'ye mesaj atarak (ücretsiz) öğrenebilirsin.

Daha ekonomik bir paket ya da ben daha az İnternet kullanıyorum derseniz tavsiyelerim :
Sınırsız 1 GB İnternet Paketi / Fiyatı : 25 tl (aylık) / Hızı : 7.2 Mbps
Klasik 250 MB Paketi / Fiyatı : 5 tl (aylık) / Hızı : 7.2 Mbps
(yalnızca faturalı hatlara bu fiyat)
Klasik 1 GB İnternet Paketi / Fiyatı : 9 tl (aylık)/ Hızı : 7.2 Mbps (yalnızca faturalı hatlara bu fiyat)

Evet, benim şimdilik tavsiye edebileceğim İnternet paketleri bu kadar

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı