Sizce Galatasaray için en iyi başkan adayı kim?

Bence Dursun Özbek kalmalı her ne kadar elimizde patlasada kağıt üstünde efsane bir kadro topladı adam ki Sacha Boey + Zaniolo transferlerini çok iyi halleti.

Bence dursun özbek kalmalı her ne kadar elimizde patlasada kağıt üstünde efsane bir kadro topladı adam ki sacha boey + zaniolo transferlerini çok iyi halleti.

Boey transferi bence de iyi sonuçlandı 20M civarına gitse büyük hata olurdu ama zaniolo geri dönecek gibi duruyor ve maalesef elimizde kalırsa çok verim verdiğini düşünmüyorum. Öte yandan bu sene şampiyonluk gelirse bir sürü oyuncunun güzel gelirler getireceğini ve borçları kapatabileceğimizi düşünüyorum. ( kerem, nelson, abdülkerim, barış ve belki sene sonu zaniolo) ama bu sene yapılan neredeyse hiçbir transferi beğenmedim. Sanchez ve Kaan ayhan harici.

Bu sene şampiyonluk gelmezse Dursun yolcu. Bu sezon gelen transferlerin %90'ı çöp. Saçma sapan adamlara paralar saçıldı.
Malesef transferler kötü oldu ama buna rağmen puan durumu hiç kötü değil bence. Sadece şuan çok boş topçulara maaş veriyoruz.

Sportif branşları Dursun Özbek, Futbol şubesini ise Erden Timur yönetmeli bence. Ayrıca bankalar birliği, yeni tesis inşaatları gibi konular transfer politikasını etkilememeli. Bizim bu yaz Mertens'in yerine sağlam bir 10 numara + Ndombele'nin yerine 8 numara ihtiyacımız var, bunlar olmadan şampiyonlar liginde ilerleme kat edemeyiz, bunları da Dursun Özbek'in halledebileceğini zannetmiyorum, 35 milyonluk satışa rağmen yaptığı transferler ortada.

Sportif branşları dursun özbek, futbol şubesini ise erden Timur yönetmeli bence. Ayrıca bankalar birliği, yeni tesis inşaatları gibi konular transfer politikasını etkilememeli. Bizim bu yaz Mertens'in yerine sağlam bir 10 numara + Ndombele'nin yerine 8 numara ihtiyacımız var, bunlar olmadan şampiyonlar liginde ilerleme kat edemeyiz, bunları da dursun özbek'in halledebileceğini zannetmiyorum, 35 milyonluk satışa rağmen yaptığı transferler ortada.

Transfer yapılmama sebebi bankalar birliğine olan borçların bu sene içinde kapatılıp yıllık yaklaşık 30M € gibi bir faizden kurtulmak diye biliyorum hocam. Ayrıca bu sene idare edip seneye güzel transferler yapılabilir şu anda bekler alındı oliveira iyileşince merkezde ndombele torreira Kaan ve oliveira oynayabilecek yani transfer yapılmaması daha iyi bence.

Geri
Yukarı