WHQL Sürücüler Mi Yoksa Beta Sürücüler Mi?

Win10

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar size bir sorum olacakti. Biliyorsunuz ki herkes biliyordur artik bunu. Ekran kartini güncelleyen Beta sürücüleri vardir bir de WHQL dedigimiz imzali sürücüler vardir. Sence bunlardan hangisi yüklenmesi gerekir (Oyun icin) ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kararlı onaylanmayanlar oluyordu yanlış hatırlamıyorsam beta sürücüler ama her türlü çalışıyor imzalı olanlarda kararlı olanlardı. Böyle bir ayrım yapmışlardı ve seçim şansımız var.

Ben Beta sürücüleri yüklüyorum genelde. Bir sorun çıkarsa normali yüklersin. Kararlı sürümün gelmesini beklemeye gerek yok bence.
Aynen. Yalnız nedense bende 340.43 adlı Beta sürücü çalışmıyor. Kurarken neyseki ilk başta Miracast sürücüsünü kurdu. Böylece son stabil sürümde Miracast kullanabiliyorum.

Bende aslinda ama sadece sormak istedim. Beta sürücüleri ile Imzali Sürücüler arasindaki fark nedir ? Daha iyimi Imzali Sürücüler ?

İmzalı sürücü daha iyi çünkü 337 sürümü betada yeni çıktıgında yüklemiştim ekran sürekli siyah oluyordu.

Bende beta sürücüler ile bir problem yok. O yüzden beta sürücülerini mi öneriyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı