Kablosuz mouse önerisi

Kerem12

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba oyun oynarken kullanmak için kablosuz mouse almayı planlıyorum. Elim biraz büyük şu an SteelSeries Rival 3 kullanıyorum fakat rahat olmadığı için değiştiriyorum. Bütçe limitim yok. Genelde palm ve claw tutuş şekillerinde mouse kullanıyorum.

Merhaba oyun oynarken kullanmak için kablosuz mouse almayı planlıyorum. Elim biraz büyük şu an SteelSeries Rival 3 kullanıyorum fakat rahat olmadığı için değiştiriyorum. Bütçe limitim yok. Genelde palm ve claw tutuş şekillerinde mouse kullanıyorum.
Bütçe limitiniz yoksa Viper V2 pro öneririm.

Eliniz büyük ise ve palm tutuyorsanız en iyisi V3 Pro.

TR satışı yok sanırsam fakat wl mouse Beast X'i Wraith satıyor. Şu an Razer Viper V2 Pro kullanıyorum fakat @SadeceYiğit ve @SF24 hocalarım Beast X öneriyor ise alıp deneyeceğim.
TR satışını Wraith yapıyor ve Wraith Türkiye'deki tek resmi satıcı. Diğer satıcılar resmi kanal olmadığı için güvenilir değil.

Geri
Yukarı