Skatez toz problemi

Safar

Femtopat
Daha fazla  
Bu kısımlara toz doluyor ve her seferinde temizlemem gerekiyor, çünkü gerçekten kaymasında hissiyatta büyük fark oluyor. Bunu nasıl çözebilirim fikri olan varmı?

IMG_1944.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Onun altında havalandırma delikleri var. İçlerine kaçırmayacak şekilde kenarlarına ince bir japon ile kapatabilirsin. Diş kürdanından yardım alınabilir incelik için. Sıcak silikon derdim ama sürtünmeyle o da sökülecektir. Garanti olur japon ama çok ince olması lazım.

Onun altında havalandırma delikleri var. İçlerine kaçırmayacak şekilde kenarlarına ince bir japon ile kapatabilirsin. Diş kürdanından yardım alınabilir incelik için. Sıcak silikon derdim ama sürtünmeyle o da sökülecektir. Garanti olur japon ama çok ince olması lazım.
onu bende düşünmüştüm amma bir tık tehlikeli geldi diye yapmadım yeni skatez alsam büyük ihtimalle bunla aynı olacak . Şimdilik kürdanla her seferinde temizleyerek idare ediyorum

Şimdilik kürdanla her seferinde temizleyerek idare ediyorum.
Hava delikleri olduğundan dediğin gbii yenisinde de yapar. Mouse pad materyalı farklı bir şey deneyebilirsiniz belki. Sürtünmeyi azaltacak bir şey denenebilir.

Geri
Yukarı