Skoda Octavia vs SuperB

mami06.0

Zeptopat
Daha fazla  
Octavia mı yoksa SuperB mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-14-16-11-57-25_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-05-14-16-11-57-25_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    144,3 KB · Görüntüleme: 41
  • Screenshot_2024-05-14-16-11-10-44_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2024-05-14-16-11-10-44_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    147,2 KB · Görüntüleme: 37
Octavia C segment, SuperB D segment.
Bagaj, konfor ve kalite konusundan bakarsak Octavia sizi üzmez, SuperB hiç üzmez. Benim şahsi fikrim (para durumunuzu bilmiyorum) SuperB'nin boş paketini almak yerine Octavia'nın en dolu paketini alırım. Uzun yıllar Octavia kullandım hiç üzmedi sağ olsun. Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.

Bagaj, konfor ve kalite konusundan bakarsak Octavia sizi üzmez, SuperB hiç üzmez. Benim şahsi fikrim (para durumunuzu bilmiyorum) SuperB'nin boş paketini almak yerine Octavia'nın en dolu paketini alırım. Uzun yıllar Octavia kullandım hiç üzmedi sağ olsun. Şimdiden hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.
teşekkürler

Hocam VAG grubunda çoğu özellik sonradan aktif olabiliyor diye biliyorum.
Bence boş SuperB almak daha mantıklı.

Hocam VAG grubunda çoğu özellik sonradan aktif olabiliyor diye biliyorum.
Bence boş SuperB almak daha mantıklı.
Olay o değil,şöyle düşünün basit olarak.Baz paket SuperB'de analog klima olsun,bunu nasıl sonradan dijital yapacaksınız,mecburen değişecek.Bu arada örnekleme verdim,superB'in baz paketinde dijital klima vardır belki.

Olay o değil,şöyle düşünün basit olarak.Baz paket SuperB'de analog klima olsun,bunu nasıl sonradan dijital yapacaksınız,mecburen değişecek.Bu arada örnekleme verdim,superB'in baz paketinde dijital klima vardır belki.
Hocam elbette onlar değişmeyeceği için "çoğu" yazdım. Ama hayalet ekran, güvenlik modları, bazı sensörler vb. özellikler genel anlamda sonradan açtırılabilir. Tabii biraz da kullanıcıya göre de değişir. Ben sonradan açılmasa bile boş SuperB alırdım. C ile D arası fark bazı özelliklerden feragat etmeye değer bile bence. Hayalet ekranım olmasın ama konfor olarak daha iyi olsun derim.

Bu arada yeni kasa mı alacaksınız geldi mi onlar? @mami06.0

Geri
Yukarı