Skoda Octavia vs SuperB

Hocam VAG grubunda çoğu özellik sonradan aktif olabiliyor diye biliyorum.
Bence boş SuperB almak daha mantıklı.
Çoğu özellik sonradan aktif edilebiliyor, aktif edilemeyen bazı özellikleri de artık artan teknolojik ile takıyorlar (basit bir örnek radyo ekranı) ama dışarıdan yaptırmak mı yoksa fabrika çıkışı mı? Yanlış hatırlamıyorsam eğer SuperB'nin en boş paketlerinde gündüz led far opsiyonu yoktu.

Aslında en güzeli, test sürüşü talebinde bulunmak. İki aracıda sürerek test etmek. Daha sonra iki araç arasında ki farkları karşılaştırmak (alabileceği paketler doğrultusunda). Daha fazla araştırma yaparak karar vermesi. Artık araçların fiyatları çok uçuk bu yüzden dolayı araç alırken bir kere değil beş kere düşünmek lazım :)

Son düzenleme:
@Senyör Kesada yeni kasa alacağım SuperB almayı düşünüyorum sıfır ya da sıfır ayarında alacağım

Çoğu özellik sonradan aktif edilebiliyor, aktif edilemeyen bazı özellikleri de artık artan teknolojik ile takıyorlar (basit bir örnek radyo ekranı) ama dışarıdan yaptırmak mı yoksa fabrika çıkışı mı? Yanlış hatırlamıyorsam eğer SuperB'nin en boş paketlerinde gündüz LED far opsiyonu yoktu.

Aslında en güzeli, test sürüşü talebinde bulunmak. İki aracıda sürerek test etmek. Daha sonra iki araç arasında ki farkları karşılaştırmak (alabileceği paketler doğrultusunda). Daha fazla araştırma yaparak karar vermesi. Artık araçların fiyatları çok uçuk bu yüzden dolayı araç alırken bir kere değil beş kere düşünmek lazım :)

Doğru diyorsun paran azsa Octavia alacaksın ama SuperB ayrı güzel kararsız kaldım biraz daha para katıp SuperB alsam ki ya

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı