Çözüldü Skyrim ekran bulanıklaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Aorewia

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi oyun bulanıklaştı. Ana menü falan normal gözüküyor. Hastalık olduğunu düşünüp cure disase içtim, ibadet yaptım ama düzelmedi. Zaten aktif efektler kısmında hiçbir şey gözükmüyor. Dünden beri internette araştırıyorum bir sonuca ulaşamadım. Belki yardımcı olacaksa nasıl olduğunu da anlatayım:

Paarthurnax'ın yanına gidip elder Scroll'u okudum ondan sonra shout falan öğrendim her neyse, Alduin'le savaştım o gidince bir anda bulanıklaştı böyle kaldı. İksirleri falan anında içtim.

Dosya Ekleri

• ScreenShot0.png
    ScreenShot0.png
    290,3 KB · Görüntüleme: 311
Merhabalar. Ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi oyun bulanıklaştı. Ana menü falan normal gözüküyor. Hastalık olduğunu düşünüp cure disase içtim, ibadet yaptım ama düzelmedi. Zaten aktif efektler kısmında hiçbir şey gözükmüyor. Dünden beri internette araştırıyorum bir sonuca ulaşamadım. Belki yardımcı olacaksa nasıl olduğunu da anlatayım:

Paarthurnax'ın yanına gidip elder Scroll'u okudum ondan sonra shout falan öğrendim her neyse, Alduin'le savaştım o gidince bir anda bulanıklaştı böyle kaldı. İksirleri falan anında içtim.
Bence de eski kaydı yükle, çünkü üstteki barda bulanıklaşma yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı