Çözüldü Skyrim Special Edition FPS limiti nasıl kaldırılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lerodik

Decapat
Daha fazla  
Çok ama çok merak ettiğim oyunlardan biri olan Skyrim'i aldım henüz 2 gün önce. Fakat oyun 60FPS şeklinde çalışıyor sadece. Her şeyi denedim fakat hala bir çözüm bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Epic Games üzerinden satın aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Çok ama çok merak ettiğim oyunlardan biri olan Skyrim'i aldım henüz 2 gün önce. Fakat oyun 60FPS şeklinde çalışıyor sadece. Her şeyi denedim fakat hala bir çözüm bulamadım. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim. Epic Games üzerinden satın aldım.
Maalesef oyunun animasyonları 60 FPS ve 60 üstü herhangi bir kare hızında çok büyük bozulmalara yol açıyor. Oyun motoru ile de ilgisi var.

Modlarla kaldırıp düzeltiliyor ama istikrarlı çalışmıyorlar ne yazık ki.
Daha önceden böyle bir konu açılmış bir inceleyin isterseniz.

FPS limitini kaldırmamanız tarafındayım. Çünkü kaldırdığınız zaman oyunun fiziklerinde sıkıntı çıkıyor. Örneğin suyun olmadığı yerde su sesi gelmesi gibi vs..

Ama kaldırmak isterseniz ve Nvidia ekran kartı kullanıyorsanız düşey senkronizasyon ayarı var. Nvidia denetim masasından bu ayarı kapatın FPS limiti büyük ihtimalle kapanır.

Maalesef oyunun animasyonları 60 FPS ve 60 üstü herhangi bir kare hızında çok büyük bozulmalara yol açıyor. Oyun motoru ile de ilgisi var.

Modlarla kaldırıp düzeltiliyor ama istikrarlı çalışmıyorlar ne yazık ki.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı