SLI amaçlı sistem önerisi

gamblers193

Hectopat
Daha fazla  
Akadaşlar başlıktan da anlaşılacağı gibi SLI amaçlı sistem toplamak istiyorum ama bunu hangi platformda yapmalıyım yeni çıkacak ekran kartlarını beklemeli miyim? Bunlar kafamda soru işareti oluşturuyor yardımcı olabilirseniz sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sli için x99 yonga setli bir anakart ve işlemci gerekli. Ama daha masraflı olabilir sen en iyisi yeni ekran kartlarını bekle.
SLI için x99 un gerektiğini nereden biliyorsunuz ? Lütfen bilginiz olmadığı sürece yanlış yerlere mesaj atmayın. Sli için z170 serisi bir anakart yeterlidir. H170 yongası cfx destekler. Umarım artık bilginiz olmayan yerlere daha dikkatli olarak mesaj atarsanız iyi olur.

sli için x99 un gerektiğini nereden biliyorsunuz ? Lütfen bilginiz olmadığı sürece yanlış yerlere mesaj atmayın. Sli için z170 serisi bir anakart yeterlidir. H170 yongası cfx destekler. Umarım artık bilginiz olmayan yerlere daha dikkatli olarak mesaj atarsanız iyi olur.
Ben performans açısından dedim ona bakılırsa z170 yongalılarla da sli yapılır ama performansı tam alamazsınız.

Ben performans açısından dedim ona bakılırsa z170 yongalılarla da sli yapılır ama performansı tam alamazsınız.
Dostum anlıyorum... Bence sen derin derin araştır. İyi günler demek düşer...

Hatalı bilgi kanser gibi yayılır sende kanserin bir parçasının..

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı