Smok NORD 4 boğaz yakıyor

%70 vg yazıyor ve 6mg yazıyor nikotin var galiba içinde adama nikotinsiz istediğimi belirtmiştim oda bunu verdi kandırmış beni.
6 mg çok düşük bi nikotin değeri emin ol. 1 dal sigarayı içtiğinde vücuduna 1-1.5 mg nikotin giriyor. Yani koca şişeden 4 dal sigara nikotini falan alacaksın. Sana tavsiyem düşük nikotin değerli salt likitler bakman.

6 mg çok düşük bir nikotin değeri emin ol. 1 dal sigarayı içtiğinde vücuduna 1-1.5 mg nikotin giriyor. Yani koca şişeden 4 dal sigara nikotini falan alacaksın. Sana tavsiyem düşük nikotin değerli salt likitler bakman.

Viva vape diye bir likit markası kullanıyorum Ankara'da yaşıyorum buradaki pazardan herkes neredeyse bunu alıyor 30ML i 60TL sence çok dandik bir likit mi? Çok zararı var mıdır?

Coil için 1 ay gayet uzun ve ömür bitirecek bir süre yeni coil zamanı gelmiş ayrıca salt likit tercih etmen daha iyi olur. PG / VG değerleri 50-50 olan bir salt likit bulmanı tavsiye ederim.
Boğazı yanan bi arkadaşa niye salt likit tercih et dediniz hocam birde asıl amacı dl için olan smok nord 4 de ?

ayrıca ben sana 100 pg 0 vg veya 100 vg 0 pg ile de salt likit yapabilirim pg vg ile alakalı değil salt olayı nikotin tuzu ile alakalı ki asla tavsiye etmem pod larda bile normal nikotine göre zararlı.

Boğazı yanan bir arkadaşa niye salt likit tercih et dediniz hocam bir de asıl amacı dl için olan Smok NORD 4 de?

Ayrıca ben sana 100 pg 0 vg veya 100 vg 0 pg ile de salt likit yapabilirim pg vg ile alakalı değil salt olayı nikotin tuzu ile alakalı ki asla tavsiye etmem podlarda bile normal nikotine göre zararlı.

Kral yetkili bir abiye benziyorsun viva vape diye bir likit kullanıyorum iyi midir?

Kral yetkili bir abiye benziyorsun viva vape diye bir likit kullanıyorum iyi midir?
Hiç duymadım açıkçası hocam piyasada dolu marka var saçma sapan hammadde kullanan önerim benim jvape ve owl vape olur acikcasi butceniz yuksek ise ohw ve nasty ve dinner lady onerebilirim.

Elimde Smok NORD 4 cihaz var. Coilini 1 ay önce değiştirdim. Coile baktım sararma vs yok normal ıslanmış pamuk. Likit ise Viva Vape Kanzi. Likiti elektroniği çekiyorum ve boğazımda hafif bir yanma hissediyorum. Tadında yanık tadı yok. Duman ise gayet normal çıkıyor. Anlayamadım. Boğaz yanması sorunu nasıl geçer?
Hocam içmeyin şu meretleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı