Smok NORD 4 vs Vozol 12000

Zenvoy

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık olarak 1 yıldır Nord 4 kullanıyorum fakat arkadaşlarımın Vozol'unu kullandığımda arada fazlasıyla aroma farkı olduğunu gördüm. Yani Vozol'un aromasını hangi likiti kullanırsam kullanayım asla Nord 4'te alamıyorum. Sizce Vozol'un 12000 çekim olan modelinden mi almalıyım yoksa Nord 4'ten devam mı etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiç bir zaman da alamıyacaksın maalesef. En yakın aromayı yüksek aromalı ve efektör eklenmiş likitlerde alırsın bu likitleride kendin yapman lazım hazır satılmaz. Nord 4 ten devam et.

Hiç bir zaman da alamıyacaksın maalesef. En yakın aromayı yüksek aromalı ve efektör eklenmiş likitlerde alırsın bu likitleride kendin yapman lazım hazır satılmaz. Nord 4 ten devam et.
Hocam bugün Vozol 12000 aldım Blue Razz aromasından. Kendim likit yapmakla uğraşmak istemiyorum ama Nord 4'ü satmam onu da kullanırım.

Son düzenleme:
Vozol markası, kendine özgü bir üretimle Likit yapmakta. Dünya standartlarında üst segment likit üreten 3 büyük firma var. Bunlardan biri Vozol için likit üretiyor. Ama ithal premium likit markalarında vozoldan daha kaliteli likitlerde mevcut. Türkiye'de bulmak biraz zor.

Smok Nord 4 kaliteli bir cihaz. İthal ve yüksek kaliteli likitler kullanırsanız vozol'dan daha iyi performans alırsınız. Konu biraz damak tadı, biraz alışmak...

Kesinlikle el yapımı, merdiven altı yerli likit önermiyorum ama. Hangi koşullarda nasıl yapıldığı belli değil.

Vozol markası, kendine özgü bir üretimle Likit yapmakta. Dünya standartlarında üst segment likit üreten 3 büyük firma var. Bunlardan biri Vozol için likit üretiyor. Ama ithal premium likit markalarında vozoldan daha kaliteli likitlerde mevcut. Türkiye'de bulmak biraz zor.

Smok Nord 4 kaliteli bir cihaz. İthal ve yüksek kaliteli likitler kullanırsanız vozol'dan daha iyi performans alırsınız. Konu biraz damak tadı, biraz alışmak...

Kesinlikle el yapımı, merdiven altı yerli likit önermiyorum ama. Hangi koşullarda nasıl yapıldığı belli değil.
Hocam bahsettiğiniz premium likitlerden de kullandım ama sanki yine de Vozol’un aroması bir tık daha fazla tatmin edici. Şu anlık elimde Vozol 12000 var ve Nord 4’ü sattım. Sıfır Nord 5 almayı düşünüyorum daha önceden de kullanmıştım.

Hocam bahsettiğiniz premium likitlerden de kullandım ama sanki yine de Vozol’un aroması bir tık daha fazla tatmin edici. Şu anlık elimde Vozol 12000 var ve Nord 4’ü sattım. Sıfır Nord 5 almayı düşünüyorum daha önceden de kullanmıştım.
Meyve aromalarını sevdiğin için olabilir bir de nikotin oranı %5 kullandığın likit 35mg ise normaldir. Vozol bu dengeyi çok iyi tutturdu aslında.

Vozolu 1 sene kullansan ciğerleri eline alırsın içinde aşırı derecede efektör var.

Elbette zararlıdır. Ancak, buradaki kaynak Efektör ile ilgili zararlı olmadığını söylüyor.
Ben şahsen (Buradaki kaynağa) katılmıyorum. Doğal olmayan ve vücuda giren her şey zararlıdır benim kanaatimce.

Elektronik sigaralarda her ne kadar kaba olup cebe zor sığsada gerek pil ömrü olsun gerek buhar gücü ve yoğunluğunun ciddi yüksekliği nedeniyle incelemesi, yorumları iyi daha büyük hatta kullanım yoğunluğuna göre çift bataryalı modellere bakmanızı tavsiye ederim.

Geri
Yukarı