Snapchat indirmeli miyim?

Nikotin bağımlılığı gibi, sakın indirmeyin. Nasıl çalışır nedir bilmiyorum ama uygulamada bir puan sistemi var, bazılarında görüyorum puan toplamak için bir taraflarını yırtıyorlar.

Bulaşma, ergen uygulaması, bir iki kere kullandıktan sonra kanser olur çıkarsın.

Sevgili bulmak için kullanabilirsin ama sevgiliyi sıradan biri olarak bekleme.

Eskiden çoğu kişi Instagram kullanırdı böylelikle herkesle konuşup mesajlaşabiliyordum ama şimdi çoğu kişi Snapchat'e geçmiş. Kendimi biraz dışarıda kalmış gibi hissediyorum.

Hocam alternatif olarak WhatsApp var. Sırf başkaları o uygulamayı kullanıyor diye sosyal medya hesabı açmayın. Ben arkadaş tavsiyesiyle Instagram açtım. Keşke açmaz olaydım. Şuan kalıcı olarak hesabımı sildim kafam rahat. Eğer birilerine ulaşmak veya mesajlaşmak istiyorsanız indirin. Size bir şey diyemem.

Sevgili bulmak için kullanabilirsin ama sevgiliyi sıradan biri olarak bekleme.
Okulda tatlı kızlar var, diyorum yakınlaşayım biraz bir bakıyorum zaten başkaları yemiş bitirmiş onları. Birde okuldaki neredeyse herkes Snapchat kullanıyor. Kullanmayan birini bulmak çok zor. Bulsam dahi genelde kafalarımız hiç denk olmuyor. Lisede Snapchat kullanmayan sevgili yapmak Dark Souls’u ölmeden bitirmekten daha zor.

Hocam alternatif olarak WhatsApp var. Sırf başkaları o uygulamayı kullanıyor diye sosyal medya hesabı açmayın. Ben arkadaş tavsiyesiyle Instagram açtım. Keşke açmaz olaydım. Şuan kalıcı olarak hesabımı sildim kafam rahat. Eğer birilerine ulaşmak veya mesajlaşmak istiyorsanız indirin. Size bir şey diyemem.
WhatsApp biraz zor çünkü okuldaki çoğu kişinin numarasını bilmiyorum. Çok eskiden Instagram hesabı açmıştım. Onun dışında da ne Tiktok açtım ne de başka bir şey. En iyisi hiç yeni macera aramayayım.

Onu kullanan bir kızla ne flört edilir ne de ilişki düşünülür. Aklıma bir tek başka türlü kullanılacak kızlar geliyor o uygulamaya bakınca. Gereğinden fazla saçma bir uygulama.
Hocam doğru diyorsunuz doğru diyorsunuz da Snapchat kullanmayan kişi yok neredeyse. Özellikle kızlarda kullanmayan yok.

Hocam doğru diyorsunuz doğru diyorsunuz da Snapchat kullanmayan kişi yok neredeyse. Özellikle kızlarda kullanmayan yok.
Sizin şansınıza hep kullanan denk geliyordur :D Neyse ki o yönden az da olsa şanslıyım. Kullanan bir kızdan da o haritanın resmini istemek lazım, baktın her yeri erkek dolu arkana bakmadan kaçacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı