Sniper Elite 3 Çıktı!

Romain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Evet arkadaşlar Sniper Elite 3 bugün itibariyle PC, PlayStation 3, Xbox 360, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya çıktı. İnceleme puanları ise şöyle:
  • Eurogamer 7-10
  • CVG 7-10
  • Videogamer 6-10
  • insidegames 78-100
  • Strategy Informer 8-10
  • TheSixthAxis 7-10

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sistem gereksinimleri nedir acaba?
Minimum Sistem Gereksinimleri:İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Core 2 Duo E6300 1.86GHz ya da Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
RAM : 2 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 18 GB
Ekran kartı :GeForce GT 630 GDDR5 ya da Radeon HD 4670 1GB(+1024MB)
DirectX 11
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri:İşletim Sistemi :Win 7 64 ya da daha üst bir versiyon
İşlemci :Core 2 Quad Q8400 2.66GHz ya da FX-8100
RAM : 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı : 18 GB
Ekran kartı :GeForce GTX 260 ya da Radeon HD 4850(+2048MB)
DirectX 11

• Anakart; Asus P5QL-EM
  • İşlemci; İntel core 2 quad q6600 2.4 ghz
  • Ekran kartı; Powercolor HD 6790
  • Bellekler; Kingston 2x2 Gb cl6 700 mhz
Sizce high da nasıl bir performans sunar?

• Anakart; Asus P5QL-EM
  • İşlemci; İntel core 2 quad q6600 2.4 ghz
  • Ekran kartı; Powercolor HD 6790
  • Bellekler; Kingston 2x2 Gb cl6 700 mhz
Sizce high da nasıl bir performans sunar?
Hocam oyun yüksek performans istemiyor zaten, bence oldukça yeterli bir sisteminiz var oyunu high ayarlarda çalıştırmak için tabi alacağınız performans oyunun optimizasyonuna göre değişecektir eper iyi bir optimizasyona sahipse oyun high ayarlarda rahatlıkla oynayabileceğinizi düşünüyorum.

Hocam oyun yüksek performans istemiyor zaten, bence oldukça yeterli bir sisteminiz var oyunu high ayarlarda çalıştırmak için tabi alacağınız performans oyunun optimizasyonuna göre değişecektir eper iyi bir optimizasyona sahipse oyun high ayarlarda rahatlıkla oynayabileceğinizi düşünüyorum.
Teşekkürler cevabın için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu satın aldım. Sistemim de GTX 780 DirectCU II var. Bütün grafik ayarlarını ve kenar yumuşatması en üst seviyeye getirdiğimde 35-45 FPS arası alıyorum. Baya bir sistem gereksinimi istiyor bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı