Snopy duble shock gamepad oyun sorunu

Regalbeyin

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Snopy Duble Shock gamepad kullanıyorum şu anda. Bir çok oyunda kolu tanımıyor. Fifa 14'te mesela tanıdı ancak sağ joystick çalışmıyordu. Fifa 14'ün içinde bir not defterine bir şeyler yazdım ve artık hareket yapabiliyorum.

Şimdi diğer oyunlar gamepadi hiç görmüyor. Bir program var mı bu sorunu çözecek ?

Biraz ucuz bir ürün olduğu için Windows'un tanımlarına uyumlu ama oyunlara uyumlu olmaması normal keşke olsa ama. Oyunların güncellemelerini yaparak kısmen biz çözüm bulabilirsiniz.

Evet bir program var. ''Xbox 360 Controller Emulator'' ile kolunuzun ayarlarını yapabilir ve istediğiniz oyuna tanıtabilirsiniz. Bu programı indirip oyunun '.exe' dosyasının olduğu klasöre atmalısınız. Daha sonra x360ce.exe dosyasını çalıştırıp ayarları yapmalısınız. Ayarları yapmak çok kolay. Çünkü bastığınız tuşların etkileşimi ekrandaki görüntüde size gösteriliyor. Ayarlarınızı tamamlayınca oyuna girin ve keyfini çıkarın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı