Snopy Rampage SG-R601 nasıl?

Kesinlikle göreceğini düşünüyorum, Rampage yaptı mı iyi yapar üzmez seni, tabii eğer ürün orijinal ise.
Asil Rampage yapti mi kotu yapar. Bu marka piyasadaki kalitesiz genelde Cin mali olan urunlere marka basip satiyor. Urunlerinin %95'i kalitesiz. Tercih edilecek bir marka degil.

Fazla oyun oynamam ve oynarken ekran başında durmak yorucu geliyor. Sizce bu ürün iş görür mü? https://www.hepsiburada.com/snopy-r...UA?magaza=bykalite&url_src=and-product-detail
X input desteği bile yok gördüğüm kadarıyla X input desteği yoksa her oyunda gamepad ayarı yapmaya çalışırsınız en azından en kötü bunu alabilirsiniz.

Hocam sizin gibi düşünenlere uyarak F710 aldım 2. el arada ufak takılmalar oluyor bence 2. el mantıklı değil.

Uzatma kablosu ile kullanacaksın. Ayrıca 2. el almanla alakası yok. Uzatma kablosuyla kullanmazsan F710'larda bağlantı kopabiliyor.

Ya bilgi sahibi değilim gamepadler hakkında evde bir Piranha gamepad var. Eski(mö) iyi dayandı emektar. Yardımcı olursanız süper olur.

Bende var şuan sorunlar yaşıyorum çözmek için foruma girdim görünce yazayım dedim. Driver kurdum hala görmüyor. Bir çok oyunda çalışmıyor. İllaki bir çözümü vardır diye düşünüyorum ama niye parasını ödediğim bir şeyin sorunlarını düzeltip kullanmak zorundayım ki? Logitech F310 kullanıyordum 10. senesi falan LB ve RB tuşları az basıyor diye almancı arkadaşıma yazın getirsin diye Xbox 9. nesil bir controler sipariş ettim gelene kadar da idareten aldım bu ürünü ama yine eski F310'un zor basan tuşlarına talim edeceğiz.

Geri
Yukarı