Snopy Rampage SN R6 Tek Jak Sorunu

scirocco

Kilopat
Daha fazla  
İyi geceler. Kulaklığın ürün bilgisinde oyun için olduğu yazıyordu. Kutuyu açtığımda tek haklı olduğunu gördüm. Şöyle ki; jakı kulaklık girişine taktığımda ses geliyor, mik çalışmıyor. Mike taktığımda ses gelmiyor, mikte düzgün çalışmıyor. Ne yapmamız lazım ?

Hangi cihazla kullanıyorsun? Muhtemelen hem mik. hem ses tek jakta ve kullandığınız cihaz bu jakı desteklemiyor.

PC özelliklerinizi söyleyebilirsiniz. Anakart modelini de söyleyin.
Anakart Adı - Asus K30AD/M31AD/M51AD/M32AD
İş. Sis. Adı - Microsoft Windows 10 Home Single Language
CPU Türü - QuadCore Intel Core i5-4440, 3100 MHz (31 x 100)
Ekran - AMD R7

Bilgisizliğime verin, bunlar yeterli olur mu ? Teşekkürler ilgilendiğiniz için..

Ürünün benzer modelini inceledim. 3 adet çıkış var sanırım. USB girişi, mik. ve kulaklık. Bunları doğru bağladınız mı? Doğru bağladıysanız eğer anakartın ses yazılımından ayarlarına bakmanızı öneririm.

O halde maalesef anakartın jakı tek slottan hem mik. hem kulaklık almıyorsa kullanamazsın dostum.
Yani emin olmak için soruyorum. Kulaklığın tek çıkış olması normal ? Yani mik. ve kulaklığın tek bir kabloda olması. Ve benim bilgisayarım bunu desteklemiyor bir şekilde ?
Ürünün benzer modelini inceledim. 3 adet çıkış var sanırım. USB girişi, mik. ve kulaklık. Bunları doğru bağladınız mı? Doğru bağladıysanız eğer anakartın ses yazılımından ayarlarına bakmanızı öneririm.
Ve çok özür diliyorum, kafam kulaklığa gitmiş. Şimdi anladım, evet pc 3 adet girişi var. Mik., kulaklık ve usb.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı