Snopy Rampage Sn-RW1 alınır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AllyCaptain

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Kendi kullanmış olduğum Logitech G430 markalı kulaklığım uzun kullanım süresinden sonra bozulmaya başladı. Bu sebeple yeni bir kulaklık almak istiyorum. Bütçem 200-300 TL arası ama halen kulaklık seçmek konusunda sıkıntılar yaşıyorum. Kullandığım kulaklık 7.1 olduğu için stereo bir kulaklığa geçmek kötü bir hissiyat yaratır mı sizce? Bu bütçeyle hangi kulaklığı almalıyım?
Snopy Rampage Sn-Rw1 kulaklığını çoğu kişi önermiyor, güzel bir kulaklığa benziyor. Onun yerine HyperX Cloud Stinger almayı düşünüyorum ama fiyatı Snopy kulaklıktan yaklaşık 70 TL daha yüksek ve stereo olması beni tedirgin etti. Siz ne önerirsiniz?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Snop Rampage Sn-Rw nin nerdeyse hepsi güzel. Bizzat kendim kullandım bi sıkıntısı yok. Ben sn-rw9 kullanıyorum arkadaşımda sn-rw1 ve kalite konusunda bir sıkıntıları yok, rahatlıkla alabilirsin. Tavsiye ederim. Fakat gidipde köşeden uydurma yerlerden fiyatları ucuz diye alma pişman olursun.

Bloody G501 öneririm.
Ses çatlama sorunu var ve ağır diyorlar siz kullandınız mı bu kulaklığı ?
Snop Rampage Sn-Rw nin nerdeyse hepsi güzel. Bizzat kendim kullandım bi sıkıntısı yok. Ben sn-rw9 kullanıyorum arkadaşımda sn-rw1 ve kalite konusunda bir sıkıntıları yok, rahatlıkla alabilirsin. Tavsiye ederim. Fakat gidipde köşeden uydurma yerlerden fiyatları ucuz diye alma pişman olursun.
Zaten çevredeki olumsuz yorumlar olmasa direkt alırdım mikrofon kalitesi çok hoşuma gitti ancak diğer kulaklıkların çakması vs. yorumlar yapılıyor.

Mikrofon kalitesi çok hoşuma gittiği halde son anda vazgeçip HyperX Cloud Stinger aldım. Umarım vazgeçtiğime değer.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı