Snowfall teddy neyi amaçlıyor?

MOSYONnn

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Arkadaşlar bu dizide 2. sezon 7 bölüme geldim hala şu teddy karakterinin amacını öğrenemedim.
Yardımcı olacak biri var mı spoiler vermeden sadece karakterin amacını söyleyin.

Hocam diziyi bitirdiniz mi? Başlanır mı?
Ciddi anlamda hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biri oldu. Beklentimin çok çok üstünde bir diziydi, evet bitirdim diziyi hocam. Yani kıyaslama yapmam gerekecek olursa breaking bad'i sıkılarak bitirmiştim ama Snowfall akıp gitti çok daha iyi.

Açtığım konuya kimse yardımcı olmamış ama cevabını yazayım çünkü izleyerek kavradım.

Teddy'in amacı sadece spoiler vermeden söylemeliyim ki Teddy ülkeye Kokainin (uyuşturucunun) girişini işleyişini ve çıkışını incikten boncuğa A'dan Z'ye raporlayabilmek ve suç üstü çıtanın en üstündeki kişileri paketlemek için bu çıtanın içindeki kötü adam rolünü alıyor.
Teddy bir CİA ayrıca bir nevi ABD'nin adamı ona devlet diyebiliriz :D

Ciddi anlamda hayatımda izlediğim en iyi dizilerden biri oldu. Beklentimin çok çok üstünde bir diziydi, evet bitirdim diziyi hocam. Yani kıyaslama yapmam gerekecek olursa breaking bad'i sıkılarak bitirmiştim ama Snowfall akıp gitti çok daha iyi.

Açtığım konuya kimse yardımcı olmamış ama cevabını yazayım çünkü izleyerek kavradım.

Teddy'in amacı sadece spoiler vermeden söylemeliyim ki Teddy ülkeye Kokainin (uyuşturucunun) girişini işleyişini ve çıkışını incikten boncuğa A'dan Z'ye raporlayabilmek ve suç üstü çıtanın en üstündeki kişileri paketlemek için bu çıtanın içindeki kötü adam rolünü alıyor.
Teddy bir CİA ayrıca bir nevi ABD'nin adamı ona devlet diyebiliriz :D
Hocam daha Teddy kim bilmiyorum ama yine de teşekkür ederim. Daha yeni breaking bad'i bitirdik kendimi boslukta hissediyordum, sonunda bı dizi bildim

Geri
Yukarı