Social Club'dan şifre sıfırlama e-posta gelmiyor

Efem

Centipat
Yer
Trakya Bölgesi
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İ3 9100F / Asus H310M-K R2 / Asus GeForce GT 730 / HyperX DDR 4 CL 14 2133 MHZ / GIGABYTE GE-C420A-C2 420W / Acer X223W Q / KINGSTON SA400S37240G / 931GB Toshiba HDD
Arkadaşlar merhaba, iyi Sosyal'ler herkese. Bugün sıkıntı çektiğim konu şudur ki: Uzun zamandır GTA 5'i oynamıyordum. Bugün bir hesabıma giriş yapayım dedim. GTA 5 için birden fazla hesaba sahibim, her neyse. Hesabımın şifresini unuttuğumdan dolayı Mail'ime şifre sıfırlama ile ilgili bir e-posta gönderilmesini istedim. Fakat herhangi bir e-posta gelmedi. Bir Gmail hesabıma sıfırlama isteği gelmişken diğer iki Gmail hesabıma GTA 5 şifre sıfırlama ile ilgili e-posta hiçbir türlü gelmiyor. Nedir bunun çözümü acaba arkadaşlar? Hesabıma erişim sağlayamıyorum. Aramızda buna benzer bir sorun yaşayan var mı acaba? Eğer var ise çözümünü de biliyorsa bilgilendirme amaçlı yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı bir e-posta hesabı ile üyeliğin olabilir mi? Spam klasörünü kontrol ettin mi? Google hesabının depolaması dolmuş ve yeni e-postalar ulaşmama ihtimali olabilir mi?

Farklı bir e-posta hesabı ile üyeliğin olabilir mi? Spam klasörünü kontrol ettin mi? Google hesabının depolaması dolmuş ve yeni e-postalar ulaşmama ihtimali olabilir mi?
Hocam geç döndüm size pardon, farklı bir e-posta hesabı ile üyeliğim yok. Spam klasöründede herhangi bir bildirim yok, depolama kısmına gelirsek o konuda bir fikrim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı