Söylersen linç edileceğin bir fikir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Futbol boş ve taraftarların köpekten farkı yok.

Milliyetçiler gözümde sağılmayı bekleyen inekler.

LGBT ve Woke kültürüne saygım yok.

Irkçılık yaptıkları için kendilerini öven kişiler zavallıdır.

Kadınların hepsi aynı. (Ayrıca evlenmek saçmalıktan ibaret)

Dinlerin hepsi yalandan ibaret ve tanrının var olduğu veya olmadığı kanıtlanamaz.

iPhone alan kişiler ikiye ayrılır 1.Zenginler 2.Enayiler

"Dünyanın en iyisi" diye bir şey yoktur.

İslam Arap dinidir.

Milliyetçiler gözümde sağılmayı bekleyen inekler.

Bu kısmı anlayamadım. Ulusun egemenliği söz konusu olduğunda sadece bu ülkedeki yobaz Müslüman kesimin fikirlerini baz alarak doğrudan bir görüşü kötülemek ne kadar doğru? Bu ülkede iktidardan memnun olmayan insanlar da iyi-kötü Turkiye Cumhuriyeti Devletinin yanında olmalıdır bana göre. Şahsen ben öyleyim. Bakın sarayın demiyorum, iktidar, siyasi partiler gelip geçicidir. Değişmeyen tek bir şey varsa o da devlet ve devletin gerçekliğidir. Bu ülkedeki asker de polis de jandarma da milliyetçi. Milletin değil milleti koruyanın kollayanın fikrine bakacaksın. Çok düz bir yaklaşım olmuş sizinki.

Ama başlık zaten "linç edilecek fikirleriniz" olduğu için fazla söze gerek yok. Saygı duyarım.

Bu kısmı anlayamadım. Ulusun egemenliği söz konusu olduğunda sadece bu ülkedeki yobaz Müslüman kesimin fikirlerini baz alarak doğrudan bir görüşü kötülemek ne kadar doğru? Bu ülkede iktidardan memnun olmayan insanlar da iyi-kötü Turkiye Cumhuriyeti Devletinin yanında olmalıdır bana göre. Şahsen ben öyleyim. Bakın sarayın demiyorum, iktidar, siyasi partiler gelip geçicidir. Değişmeyen tek bir şey varsa o da devlet ve devletin gerçekliğidir. Bu ülkedeki asker de polis de jandarma da milliyetçi. Milletin değil milleti koruyanın kollayanın fikrine bakacaksın. Çok düz bir yaklaşım olmuş sizinki.

Ama başlık zaten "linç edilecek fikirleriniz" olduğu için fazla söze gerek yok. Saygı duyarım.
Burada "gerçek" milliyetçileri kast etmedim bunu nasıl tarif edebilirim bilemiyorum ama günümüzdeki sosyal medyada kendisini milliyetçi ilan eden (ki bu tür kişiler Atatürk'ün ilkelerini ve görüşünü benimsediğini iddia eder) bazı kişilere ithafen söyledim. Örnek vermek gerekirse kendisini üstün ırk olarak görmesi ve diğer tüm ırkları alt ırk olarak sınıflandırması, diğer ırklara hakaret veya küfür etmesi, diğer dini ve milli değerlere hakaret etmesi, her konuda milliyetçiliğini ön plana çıkarması gibi gibi daha bir sürü şey var ki sosyal medyada özellikle Instagram'da fark etmişsinizdir eğer kullanıyorsanız.

bu ülkedeki yobaz Müslüman kesimin fikirlerini baz alarak.
Siz beni müslüman olan etmişsiniz. Dürüst olayım ben de yobazlık yapan kişilere karşıyım ki bana göre bütün dinler zaten saçmalık ama İslam müslümanları ayrı bir kafa cidden.

trebuchet-treb.gif

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada "gerçek" milliyetçileri kast etmedim bunu nasıl tarif edebilirim bilemiyorum ama günümüzdeki sosyal medyada kendisini milliyetçi ilan eden (ki bu tür kişiler Atatürk'ün ilkelerini ve görüşünü benimsediğini iddia eder) bazı kişilere ithafen söyledim. Örnek vermek gerekirse kendisini üstün ırk olarak görmesi ve diğer tüm ırkları alt ırk olarak sınıflandırması, diğer ırklara hakaret veya küfür etmesi, diğer dini ve milli değerlere hakaret etmesi, her konuda milliyetçiliğini ön plana çıkarması gibi gibi daha bir sürü şey var ki sosyal medyada özellikle Instagram'da fark etmişsinizdir eğer kullanıyorsanız.

Siz beni Müslüman olan etmişsiniz. Dürüst olayım ben de yobazlık yapan kişilere karşıyım ki bana göre bütün dinler zaten saçmalık ama İslam Müslüman'ları ayrı bir kafa cidden.

Eki Görüntüle 2179215

Söylediklerinize harfi harfine katılıyorum. Evet Türk ırkının tarihi sağlam, şakaya gelmeyecek zaferlere, kahramanlıklara imza atmış bir geçmişimiz var. Ama kalkıp da Türk ırkının diğer ırklara üstün olduğunu savunmak basit bir ırkçılık ve büyük saygısızlık örneği. Bunu da anca cahil insanlar yapar. Din mevzusunda açıkçası bir dine mensup olmak bir nevi içini rahatlatma aracı gibi bir şey. Doğruya karar vermek için iradesine değil kutsal olduğu varsayılan bir kitaba bağlı yaşamak zorunda hisseden insanların tutunduğu dal gibi bir şey. İslam'ın hoşgörü dini olduğunu iddia eden kesim ile gerici, bölücü yobaz karacahil Müslüman kesim aynı tarafta.

Gerçek milliyetçilerin dini olmaz, olmamalıdır da zaten. Doğu silahçıoğlu'nun bir sözü vardı. "Burası ordu, buraya Allah giremez."

BMW çöp ve tenekedir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı