Sol el engelli birisi için oyun önerisi

Slowmo

Femtopat
Daha fazla  
Selamünaleyküm arkadaşlar; ben yakın zamanda bir iş kazası geçirdim sol elimin 4 parmağını kaybettim (ampute). Ben aktif FPS oyunları oynayan kendi halinde takılan bir bireydim, bana uygun oyunlar var mı acaba? Aktif olarak Xbox kumandası benzeri kumanda kulllanıyorum. Trackmania adlı oyunu oynuyorum. Araba oyunlarından aşırı sıkıldım çünkü tek oynayabildiğim onlar. Önerebileceğiniz bir şey varsa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle çok geçmiş olsun. Konsol ile Forza, NFS gibi oyunları oynayabilirsin diye düşünüyorum. Bilgisayarda HOI4 vs. düşünebilirsin. ETS 2 oynayıp kafa da dinleyebilirsin veya FM de deneyebilirsin.

Öncelikle geçmiş olsun. Oyun bulamadım fakat belki bu cihazı denemek istersiniz fiziksel engeli olan bireyler için tasarlanmış xbox adaptive controller adı altında geçiyor fakat Türkiyede bulmak biraz zor gibi.
1716362013979.png

Öncelikle çok geçmiş olsun. Konsol ile Forza, NFS gibi oyunları oynayabilirsin diye düşünüyorum. Bilgisayarda HOI4 vs. düşünebilirsin. ETS 2 oynayıp kafa da dinleyebilirsin veya FM de deneyebilirsin.
Araba oyunlarından sıkıldığını söylemiş kendisi.

Geri
Yukarı