Sol göğüs kafesi ve omuzda hafif ağrı ve Sıkışma

Yol yaptı yol

Hectopat
Arkadaşlar ve abi'ler son 5 aydır belirginlik gösterdi ve sinirliyken giderek arttı, özelikle gaza gelme olayıyla yani değişik bir durum biliyorum ama doktora gitmek gerekiyor mu onu bilmiyorum. Hastaneye gitsem yine heyecanlanıyorum bu yazıyı yazarken bile oluyor sıkışma gibi ama değil ağrı çok değil hafif sol göğüs ile omuz arası bir şey acaba kalpten mi? Birde size sorayım dedim acil yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ve son olarak elimi hep o bölgeye atıyorum psikolojik herhalde ben de bilmiyorum :cry::(

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalpten olma ihtimali varken, sinir sıkışması olma ihtimali daha yüksek bir olasılık gibi geliyor bana. Aynı şey valide hanımda da olmuştu. Bir doktora görün.

Kasların gelişiyor olabilir mi? Sıkışma gibi değil demişsin. Kalpten olduğunu hiç sanmıyorum.

Başlık ile yazdıkların uyuşmuyor. Bir doktora görün. Geçmiş olsun.
Dostum gelişmede olabilir tam emin değilim ya :(.

Doktora gitmeye gerek yok diyor annem gelişmekten olduğunu veya büyüttüğümü söylüyor ne yapacağım benimde aklım karışık.

Dostum gelişmede olabilir tam emin değilim ya :(.

Doktora gitmeye gerek yok diyor annem gelişmekten olduğunu veya büyüttüğümü söylüyor ne yapacağım benim de aklım karışık.

Bende de vardı annem soğuktandır demişti sonuç taşikardi ve mitral kapak yetmezliği :D şaka maka buna da 1000 kere şükür ama sakın erteleme eğer önemliyse çok kötü oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı