Solidworks İçin Laptop Önerisi

Mustafa Eskin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar, elimizde bir proje var. Okul sponsorlugunda hayata gecirecegiz ve insallah Tubitak'a sokacagiz. Bize Solidworks'u sorunsuz acabilecek bir laptop lazim, onerileriniz nelerdir? Evde degil, universitede hocalar ve ogrencilerin yardimiyla calisacagimiz icin laptop istiyoruz. Simdiden tesekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar, elimizde bir proje var. Okul sponsorlugunda hayata gecirecegiz ve insallah Tubitak'a sokacagiz. Bize Solidworks'u sorunsuz acabilecek bir laptop lazim, onerileriniz nelerdir? Evde degil, universitede hocalar ve ogrencilerin yardimiyla calisacagimiz icin laptop istiyoruz. Simdiden tesekkurler.
Projeniz nedir acaba? Mazur görün, merakımdan soruyorum. :)

Laptop olarak ise benimde şuan kullandığım ve solid de çizimler yaptığım laptop olan MSI PX60 6QE-293TR modelini öneririm.

Birde bütçe belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz. Çünkü bu şekilde ucu açık oluyor ve çok yüksek rakamlara çıkabiliyor.

Okul sponsor oldugu icin butceyi bilmiyorum :) projemiz icten yanmali motor ancak ayrinitiya girmek burda tehlikeli olabilir. Bununla yetinin :)

Okul sponsor oldugu icin butceyi bilmiyorum :) projemiz icten yanmali motor ancak ayrinitiya girmek burda tehlikeli olabilir. Bununla yetinin :)
Projenin ayrıntısını sormadım zaten ne olduğunu sordum. Her neyse, önerdiğim laptop işini görecektir.

Bu arada okul bütçeyi sınırsız verirse buyrun, okula dokunmaz bile. :) MSI GT83VR 6RF-034TR Titan SLI Core i7-6920HQ 64GB SuperR4 512GB SSD +1TB 2xGTX1080 SLI 8GB 18.4" Full HD Win 10 | sanalmarketim

Bence PX60 çok daha uygun olur, daha çok iş odaklı olduğu için gaming temalı bir ürüne nazaran daha ciddi bir izlenim yaratacaktır :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı