Son 2-3 yılda çıkan en iyi rap parçası: Mizantropi

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
Gözünü budaktan sakınmayan, sert ve eleştirel bir şarkı sunuyorum size. Gitmesi gereken her yere ulaştırmanız dileğiyle, keyifli dinlemeler.
Ön yargılar kapalı, algılar açık olsun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

-----

"Seksist herifler ama fanları kız
Metaları kadın, bal gibi anladınız!!
"Ataerkil toplum, eril dil" falan
Airpod'u takıncaya kadar tantananız"

Bu adamın değeri bilinmiyor...

İçinde çok fazla gönderme var. Ben bir çoğunu ekledim. Koyu renkli yazılara tıklayarak bakabilirsiniz.

Göndermeler :
Yeni nesil müzik - Ceza - Sagopa - Gazapizm - Muşta - Elleran Elvis - Canbay & Walker - Hidra - Joker - Enes Alper - Saian - Ezhel - Uzi - Muti - Şanışer - Contra - Ati242 - Eypio - Murda -Mero - Nazım Hikmet (Gerçekten) - Defkhan - Jahrein - Şehinşah - Şam - Müsilaj Olayları

-----

Flow, Rhyme, Teknik, Vocal konusunda çok iyi bir parça. Yaklaşık 3 yıldır bu kadar iyi parça dinlememiştim. Göndermeler, gönderme detayları muhteşem.
Uzun süredir takip ettiğim bir insan ve göndermeleri o kadar absürt o kadar beklenmedik ve o kadar müthiş... Yani "Yok ya ben paronayağım" dediğiniz şey
aslında gönderme. Yani daha açık ifadeyle sizin bulduğunuz bütün ufak detaylar gönderme.

Daha önce "İsfihan & Muhalif VS Fatal R" konusunda kendisine değinmiştim. Arkadaşı İsfihan da bir o kadar iyi.
Onun da ay sonuna kadar çıkacak 2 albümü var onları da paylaşacağım.

İçinde çok fazla gönderme var. Ben bir çoğunu ekledim. Koyu renkli yazılara tıklayarak bakabilirsiniz.

Ayrıca hem değeri hem de kendisi bilinmeyen rapçiler ilgili daha fazla konu açmamı ister misiniz?

Okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı