Son 80 kampı hazırlıyorum

Emral KAPLAN

Hectopat
Herkese selam. Son 80 kampı hazırlıyorum. Güncel netler:

TYT Türkçe: 28-35
TYT Sosyal: 14-17
TYT mat: 13-16
TYT fen: 1-5

AYT edb: 13-15
AYT tarih-1: 6-8
AYT coğ: Son 4 denemedir 5
AYT mat: 13-18

Evet arkadaşlar. Hedefim Türkçeyi 32 33 bandında tutmak. TYT Sosyal'i 18 bandında eşitlemek TYT matematiği 20-22 bandına getirmek. Geometrim biraz sıkıntı olduğu için altyapım olduğu konu tekrarı ve soru çözümü yapıp son 1.5 ayda paso deneme çözmek istiyorum. Aklımda TYT matematik için haftada 3 güne deneme koymak var. Her gün sabah (06.00-07.00) gibi Türkçe denemesi çözme gibi fikir var aklımda. Sosyal denemesine başlamıştım zaten her gün birer tane TYT AYT çerez niyetine çözüyorum. Fen için 5 net bile benim için kafi.

Gelelim AYT'ye; edebiyat için endişeliyim yazar-eser olarak divan edebiyatı, cumhuriyet dönemi insanı geriyor. Altyapım var fakat ezberim olmadığı için korkuyorum onun için şöyle 40-55 günlük bir edebiyat kampı yapmak var aklımda. AYT tarih için denemelerden devam etmek istiyorum. Bu sos-1 netlerini YKS'ye taşırsam bana güzel bir fark attıracağına inanıyorum. AYT matematiğe gelince bu netler daha lti yapmadığım halde gelen netlerim. Lti'de hallettikten sonra bu netlerin 20-24 bantlarına çıkacağını düşünüyorum. Bu netlerde geometri yok hem TYT için hem AYT için. Bu yüzden hem geo hem eda hem de dil bilgisi tekrar kampı yapmayı düşünüyorum. Dil bilgim paragraf çözme yeteneğime nazaran biraz daha düşük. Bunu törpülemem lazım olduğundan TYT Türkçe bölümünde elimden geldiğince dil bilgisinden soru kaçırmamak için savaşacağım. Paragrafın hepsini fulleyemem ama 3-4 yanlış gibi sıyrıklarla atlatabilirim gibi.

Görüşlerinizi, neyi nasıl yapsam daha iyi olacağını, göremediğim noktaları aydınlatırsanız çok mutlu olurum iyi kötü her türlü eleştiriye açığım.

Gazamız mübarek olsun.

TYT netlerimiz aynı beraber bir kamp mı yapsak hocam.
Burayı zaten şahsi olarak yazmak için açmadım. Herkes istediği gibi görüşünü belirtip benim yazdığım veya sizin yazdığınız kampları düzenleyip ona göre uygulayabilirsiniz. Benim stratejim bu şekilde ilerleyecek. Senin aklında nasıl bir yol izlemek var ?

Hocam edebiyat konusunda türkçenin matematiğinden şaşmayın derim bazen çok detaya giriyor ama videolar kısa ve not tutunca aşırı akılda kalıyor ben onunla 19-20 yaptım şu anki netlerim. Tabii bir de düzenli olarak notlarımı okumanın da çok faydası var bana sınava kadar çok güzel artar netleriniz bol bol deneme çözün edebiyattan. Sözeli unutmak çok kolay haftanın 2 günü tekrar koyun kendinize. Divanı da ezberlerken yüzyıl yüzyıl günlere bölerseniz belki daha kolay olur inanın cumhuriyetten çok daha kolay. Cumhuriyet dönemi asla bitmiyor. Tarihi ve AYT matematiği nasıl arttırdın? AYT matematiğe ne zaman başladın? Ben de sözelden EA geçtim AYT matematik çalışıyorum da yardımcı olur musun? Bu 80 günde 10 net yapılabilir mi fazlasında gözüm yok.

Hocam edebiyat konusunda türkçenin matematiğinden şaşmayın derim bazen çok detaya giriyor ama videolar kısa ve not tutunca aşırı akılda kalıyor ben onunla 19-20 yaptım şu anki netlerim. Tabii bir de düzenli olarak notlarımı okumanın da çok faydası var bana sınava kadar çok güzel artar netleriniz bol bol deneme çözün edebiyattan. Sözeli unutmak çok kolay haftanın 2 günü tekrar koyun kendinize. Divanı da ezberlerken yüzyıl yüzyıl günlere bölerseniz belki daha kolay olur inanın cumhuriyetten çok daha kolay. Cumhuriyet dönemi asla bitmiyor. Tarihi ve AYT matematiği nasıl arttırdın? AYT matematiğe ne zaman başladın? Ben de sözelden EA geçtim AYT matematik çalışıyorum da yardımcı olur musun? Bu 80 günde 10 net yapılabilir mi fazlasında gözüm yok.
çok teşekkür ederim. Görüşünüzü kesinlikle ciddiye alacağım aklımda ya Rüştü Hoca ya da türkçenin matematiği vardı. Tarih paso soru çözmeye bakan bir şey. Tarihte konu soru üzerinden gittiğiniz sürece TYT ve AYT'de tekrara bile gerek duymazsınız. Yalnız süreklilik gerektiren bir şey. AYT matematiğim bu hali düşük hali 23'leri gördüğüm oldu fakat genel olarak 14-16 arası. Şu an önümüzde 82 gün olduğunu hesap edersek 10 neti çok rahat görürsünüz emin olun. Sadece tyt bazlı soru 4-5 tane geliyor. Diğer konularıda hallederseniz çok rahat bir 10-15 netleri görebilirsiniz.

Geri
Yukarı