Son bilgisayarınızı nasıl aldınız?

Fyria

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Tamam, iyi güzel parayı bastınız son bilgisayara belki zorladınız bütçeyi ve RX 580'li hatta ve hatta RTX 2080'li bir bilgisayar aldınız.

Peki nasıl aldınız? Tamamen kendiniz mi ödediniz? Tomarla parayı biriktirirken neyle uğraştınız ve ne kadar zaman aldı?

Sonuç olarak değdi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığım sistem giriş seviyesi sayılır henüz daha lise bitmediği için peder aldı [emoji3526] ama kendim çalışsaydım RTX 2080 li bir sistem almam çok zor olurdu alsam bile parasını hak etmezdi çünkü hem dolar kuru hemde vergiler sağolsun fiyatlar çok uçuk.

Ortalama 3 sene boyunca kenara para koyup telefonumla beraber yeniliyorum döngü halinde. İnternet üzerinde artık tonlarca test, tavsiye ve uzun kullanım makaleleri, videoları var. Değip değmeyeceği hakkında fikir sahibi olabiliyorum zaten.

Son düzenleme:
3 ay tatil de çalıştığım tüm parayı bilgisayara yatırdım. 500 TL'ye yakın zarardan dolayı RX 580 sığacak sisteme 750 Ti sığdırabildim. Değdi mi diye düşünürşem anakartla 2 ay uğraşmam canımı çok sıkıp tüm hevesimi bitirmişti ama şuan az da olsa memnunum 580'i alamasam bile.

Laptopumu satıp üstüne babamın verdiği parayı ekledim. O hep almak istediğim sistemi aldım .Bence değmedi. Alırken çok büyük bir heves oldu içimde fakat şimdi hiç oynayasım yok. Ben de böyle ama seni bilemem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı