Son teknoloji bulaşık makinesi önerisi

lukianos

Hectopat
Ben bir bulaşık makinesi almayı düşünüyorum. İnternette bir sürü marka model var ama ben son teknoloji bir ürün almak istiyorum. Sizin bildiğiniz bir marka model var mıdır? Ayrıca internetten alınca kargo kurulum işi nasıl oluyor bilen var mı? Daha önce sipariş eden var mı?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki, o zaman bu sanayi tipi olmayacak değil mi? Ev tipi bulaşık makinası istiyorsunuz kaliteli birşey? Türkiye'de yaşıyorsanız ona göre sitelerden bakıp öneri yapacağım.

Samsung marka alabileceğin ürünler:
Almadan önce en ucuz Samsung DW60H9950FS/TR Waterwall A++ 5 Programlı Bulaşık Makinası fiyatını anında bulun. Tüm fiyatlar, özellikler ve yorumlar. Akakçe karşılaştırmalı alışveriş platformu
Samsung DW60J9970BB Fiyatı - Epey

Bosch marka alabileceğin ürünler:
Ürünler - Bulaşık Makineleri - Solo Bulaşık Makineleri - 60 cm genişliğinde Bulaşık Makineleri - SMS88TI06T
Ürünler - Bulaşık Makineleri - Ankastre Bulaşık Makineleri - 60 cm genişliğinde Bulaşık Makineleri - SMI88TS06T

Siemens marka alabileceğin ürün:
SN278I06TT

Enerji tasarrufu ve su tasarrufu bakımından Bosch olanlardan alabilirsin. Teknoloji ve rahatlık bakımından Samsung olanları alabilirsin.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı