Steam Sonbahar indirimlerinde fiyatlar nasıl olacak?

*!!NIGHT!!*

Hectopat
Daha fazla  
Fiyatlar dolara geçecek fakat bunun belli bir süreci olacak mı yoksa bize direkt uygun fiyatlandırmada olduğu gibi mi çıkacak oyunlar. Yani 60 dolarlık oyun bizde 30 dolara falan fiyatlandırılıyor fakat bu hemen geçerli olacak mı yoksa olana kadar 60 dolar mı kalacak? Indirimlerde bir şeyler almayı planlıyorum ama hemen uygun fiyatlandırma ile çıkacak mı onu merak ediyorum?

Geliştiriciler için fiyat güncellemesi yapılan oyunlarda 30 gün indirim yapılamıyor diye biliyorum. Yani default olarak Steam'in bölge fiyatı önerisine uygun fiyatlar ayarlanmış olursa indirimlerden önce değişiklik yapılamayabilir. Fiyatlar da öneriye oranla düşebilir. Bu fiyatların default olarak önerilere uygun fiyata ayarlandığı iyi ihtimal tabii.

Geliştiriciler için fiyat güncellemesi yapılan oyunlarda 30 gün indirim yapılamıyor diye biliyorum. Yani default olarak Steam'in bölge fiyatı önerisine uygun fiyatlar ayarlanmış olursa indirimlerden önce değişiklik yapılamayabilir. Fiyatlar da öneriye oranla düşebilir. Bu fiyatların default olarak önerilere uygun fiyata ayarlandığı iyi ihtimal tabii.
Bekleyip göreceğiz o zaman.

Yeni konular

Geri
Yukarı