Çözüldü Sonic exe virüs mü?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Virüs değil, creepypasta (ürkütücülü içeriklere verilen genel ad). Normal bir korku oyunundan farkı yok. VirusTotal'de tarattım sadece 2 tane adı sanı pek bilinmeyen antivirüs uyarı verdi, büyük ihtimalle false-positive. VirusTotal
Oyunun sayfası: Game Jolt - Share your creations
Derken ne demek istediniz?Şimdi sen gerçek bilgisayarda bir klasör açıyorsun ve kullandığın sanal makine programında (VMware, VirtualBox falan filan) ayarlardan (neredeyse 1,5 yıldır bu tür programlar kullanmıyorum bu nedenle çok detaya girmeyeceğim.) O klasörü seçip ekliyorsun. Sonra da sanal makineden o klasöre erişebiliyorsun. Buna ortak klasör denir.
Şimdi sen gerçek bilgisayarda bir klasör açıyorsun ve kullandığın sanal makine programında (VMware, VirtualBox falan filan) ayarlardan (neredeyse 1,5 yıldır bu tür programlar kullanmıyorum bu nedenle çok detaya girmeyeceğim.) O klasörü seçip ekliyorsun. Sonra da sanal makineden o klasöre erişebiliyorsun. Buna ortak klasör denir.

Yeni konular

Geri
Yukarı