Sonic X İncelemesi

IontHyTe

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul/Üsküdar, Benim ise geniş.
Daha fazla  
Sonic, Sonic! Nedir bu Sonic? Çocukluğumun Kanal D'de izlediğim, hep çizgi filim diye bildiğim ama aslında anime olan Sonic X. Kendisinin zibilyon tane de "meme"i bulunmaktadır.

Kendimin bir Sonic hayranı olduğumu belirteyim.

Animenin Konusu: Kötü kalpli Doktor Eggman, Tavşan Cream'i kaçırmıştır. Sonic, Eggman'ın elinden arkadaşını kurtarmaya çalıştığı sırada kaos zümrütlerinin sebep olduğu büyük bir patlama meydana gelir. Sonunda Sonic ve arkadaşları kendilerini insanların dünyasına ışınlanmış olarak bulacaklardır. Burada Sonic'in başı kendisini yakalamak isteyen polislerle derde girecek ve onlardan kaçarken düştüğü havuzda Chris Thorndyke adlı küçük bir çocuk tarafından kurtarılacaktır.

Zamanla Chris'in yardımıyla Sonic diğer arkadaşlarını da bularak, kaos zümrütlerini tekrar ele geçirmek isteyen doktor Eggman'ın planlarını bozmaya çalışacaktır.

Anime Hakında Düşüncelerim: Anime 2 sezonu ile birlikte 78 bölümden oluşuyor. Bir "Sanik" hayranı olarak güzel bir anime olduğunu düşünüyorum. Anime çocuklar için diye geçiyor ama bir Sonic hayranı için o kadar da çocukça değil. Animenin tamamını maalesef ki Türkanime'den izleyemiyorsunuz çünkü bay Türkanime uploaderleri daha önemli animelerle ilgileniyordur. Eğer bir Sonic hayranıysanız izlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Çocukluğunuzu "Sonic izleyecem ben!" ile dolduran çizgi film/animeyi inceledim. Seven izleyebilir. Sevmeyen de en azından 1-2 bölümüne baksın. Gerek hikayesinden tut, gerek aksiyonuna bir Sonic hayranı olarak bu animeye verdiğim puan :

10 üzerinden 6.5.

Yakında Fate/Zero incelemesi gelecek. 5 bölüm kaldı sabırlı olun. Fairy Tail incelememe de bakmayı unutmayın ;)

gotta go fast.png
Gotta go fast!

Son düzenleyen: Moderatör:
``ADC in 2K17 LUL`` esprileri yapılınca full ms Jhin buildinde kazandığım yürüme hızı kadar bu Sonic resmi aklımda büyüyordu. Harbi bu çizim nereden gelmiş ki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı