Sony Password Protection Manager sorunu

Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
İyi forumlar. Benim Sony HD - E1 model taşınabilir hard diskim var. Bu hard diski kullanmak için önce başlıkta belirttiğim gibi Sony Password Protection Manager programına şifre girmek gerekiyor. Ben yanlışlıkla bu bölümü sildiğim için hard diskime erişemiyorum. Çözüm sunabilirseniz çok sevinirim.
Adsız.png

İyi günler dilerim. Aynı sorunu aynı model cihazda ben de yaşıyorum. Uygulamanın exe dosyasını sildiğim için açamıyorum. Kurulum dosyasını açmak istediğimde ise baştan kurmak istiyor ama onda da hard diski görmüyor uygulama. Yani bir türlü şifrelediğim kısma ulaşamıyorum. Siz bir çözüm bulabildiniz mi?

Hocam ben hard diski söküp bilgisayarıma bağladım dahili olarak kullanmak için, uzun uğraşlar sonucunda bir çözüm bulabildim ama eğer siz taşınabilir olarak kullanmaya devam edecekseniz bu çözümü kullanmayın. Ben linki bırakıyorum aşağı.

Teşekkür ederim hocam bir araştırayım. Hard diskin kabını değiştirmiştim acaba onunla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum. Acaba eski kabı taksam faydası olur mu? Yeni kabın bağlantı kablosu farklı çünkü bunun iki tarafı da Type A.

Teşekkür ederim hocam bir araştırayım. Hard diskin kabını değiştirmiştim acaba onunla alakalı olabilir mi diye düşünüyorum. Acaba eski kabı taksam faydası olur mu? Yeni kabın bağlantı kablosu farklı çünkü bunun iki tarafı da Type A.

Hiç sanmıyorum dostum. Şifreleme programını geri kurmak imkansız gibi. En mantıklısı tamamen sıfırlayıp kullanmak şu dakikadan sonra.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı