Sony Vaio Boot Sırasında Siyah Ekran

kocoglu

Hectopat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Öğretmeni
İyi günler arkadaşlar 120 gb ssd aldım. Mac OS X in en son sürümü olan 10.9 serisini dediğiniz gibi netten buldum indir raw programları ile yazdım. İlk başta TransMac ile içine girdim Intel ve Geforce kext lerini sildim. UEFİ olmasına rahmen legacy yapmıştım. Güvenli modda kurulum tamamlayıp açtım. Sonra o kextleri geri yükleyince daha açılmaz oldu. Bende baştan atayım dedim ne yaptımsay atamadım UEFİ bile çevirdim yok. Baştan flash yazdım kextleri silmeden silip falan filan olmuyor. GraphicesEnabler PCIRoot falan filanlarıda yazdım kurulmuyor ya. Siyah ekran geliyor duruyor öyle. Pc kapanmış gibi oluyor.

Şimdilik zaman kaybı gibi geldi bana. Niresh benim sisteme hiçbir parametre vermeden direk kuruluyor ama işte oda sadece güvenli modda açılıyor.

Recep hocam ilgin için teşekkürler linuxumun yanına kuracaktım. Microsoft kurman gerekli 3ds max için . İlgilinize teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı