Sony WF-1000XM4 nasıldır?

Birhibile

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Gömülü Yazılım Mühendisi
Sony WF-1000XM4 sipariş ettim çeşitli araştırmalardan sonra. Bildiğim kadarıyla cihazın bir batarya problemi var. Yazılanlara göre v1.4.2 numaralı yazılım buna sebebiyet vermiş. Sizler böyle bir problem yaşadınız mı? Yaşadıysanız hangi yazılım numarasında yaşadınız? Sony Eurasia nasıl bir destek verdi? (Yurtdışında direk değiştiriyorlarmış)

Aldım, memnunum. Henüz bir problem yaşamadım. LDAC + Speak-to-chat + ANC ile 5 saat falan gidiyor full şarj.

Önce sol tekle başlayan batarya problemi şimdi iki kulaklıkta devam ediyor. Varsa değişim yapan süreç nasıl işliyor? 10 dakikada bir düşük pil uyarısı vermeden çıt sesi çıkarıp kapanıyor şarj kutusunu duvara fırlatasım geliyor. Eski Galaxy Buds'ımı kullanıyorum şimdilik garantiye vereceğim. En kralı dediler diye almıştık köle bile olmaz bu paraya.7000lira bir de şimdiki değeri ayrı komik yani yoksa ses kalitesi vs iyi fakat bu parayı verince sorun olmasın istiyorsun işte.

Önce sol tekle başlayan batarya problemi şimdi iki kulaklıkta devam ediyor. Varsa değişim yapan süreç nasıl işliyor? 10 dakikada bir düşük pil uyarısı vermeden çıt sesi çıkarıp kapanıyor şarj kutusunu duvara fırlatasım geliyor. Eski Galaxy Buds'ımı kullanıyorum şimdilik garantiye vereceğim. En kralı dediler diye almıştık köle bile olmaz bu paraya. 7000LIRA bir de şimdiki değeri ayrı komik yani yoksa ses kalitesi vs iyi fakat bu parayı verince sorun olmasın istiyorsun işte.

Merhaba, garantiye verdiniz mi acaba? Ben de aynı durumu yaşıyorum.

Ürünü nereden satın almıştınız acaba? Bir de iade sürecini anlatabilir misiniz? Ben de iade isteyeceğim büyük ihtimalle.
Amazondan almıştım.Sony servisi bana iade onay formu verdi kulaklığı servise verdikten birkaç hafta sonra onarılmaz diye,amazon canlı destek var oraya bağlanıp ya fotoğraf olarak yada mail olarak göndermiştim iade formunun resmini onlar da satın alınan karta iade ettiler parayı.

Geri
Yukarı