Sony Xperia M Depolama Şifresi Sorunu

Samet Safa Sert

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar,
Ben Sony xperia m telefona sahibim. Telefonu bir gün şarja taktım ve sabah uyandığımda ekranı açtığımda karşıma depolama şifresini giriniz diye bir şey çıktı. Halbu ki ben böyle bir şifre koymadım. Konya'da yaşıyorum 5 6 tane telefoncu denedi fakat kimse yapamadı. Sony pc companion 2'ye bağlamayı deniyorum. Telefonu görüyor fakat bağlanamıyor 1 2 saat bağlanmayı denedikten sonra başarısız diyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

12674829_10203920035559771_61085061_o.jpg
12696424_10203920036799802_261110571_o.jpg

Kimse bilmiyor mu ? Ne olacak bu telefon çöp mü ? :'(

Eğer çok önemli bilgilerin yoksa telefona factory reset atarak fabrika ayarlarına döndürebilirsin.
Bunun için:
Telefon kapalıyken güç tuşu ve ses açma tuşuna basılı tut ve ekran açıldığında elini güç tuşundan çek (ses açma tuşu basılı kalacak). Ekrana normalde karşılaşmadığın bir ekran gelmeli. Orada birkaç seçenek arasında wipe factory reset yazıyor olmalı. Ses açma ve kapama tuşları ile aşağı yukarı yaparak factory resetin üzerine gel ve güç tuşuna basarak onu seç daha sonra yesi seç birkaç dakika içinde fabrika ayarlarına dönecektir. :) (işlem bittikten sonra yeniden başlatmazsa reboot seçeneğini seç)

Eğer çok önemli bilgilerin yoksa telefona factory reset atarak fabrika ayarlarına döndürebilirsin.
Bunun için:
Telefon kapalıyken güç tuşu ve ses açma tuşuna basılı tut ve ekran açıldığında elini güç tuşundan çek (ses açma tuşu basılı kalacak). Ekrana normalde karşılaşmadığın bir ekran gelmeli. Orada birkaç seçenek arasında wipe factory reset yazıyor olmalı. Ses açma ve kapama tuşları ile aşağı yukarı yaparak factory resetin üzerine gel ve güç tuşuna basarak onu seç daha sonra yesi seç birkaç dakika içinde fabrika ayarlarına dönecektir. :) (işlem bittikten sonra yeniden başlatmazsa reboot seçeneğini seç)
Hiçbirşey gelmiyor normal açılıyor telefon tekrar aynı ekran geliyor

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı