Sony Xperia Z1 TFT Ekranı Farkı

Alırlar, kendilerine kalacaklarını bildikleri için kasasına hasar verirler sizin suçunuz derler 1500 TL masraf çıkarırlar. HızlıAl.Com'da 1900 TL.
Müşteri memnuniyeti denilen bir şey var ben bir kere ürün alırım mesela telefonu hepsiburada'dan aldım arıza çıktı yolladım bana artı masraf çıkarttılar bende artık bu siteden hiç birşey almayacağımı ve çoğu kişilere önermeyeceğimi biliyorum herkeze böyle yapsalar telefonlar satmaz zaten ama benim telefonumda arıza çıktığında halledilir memnun kalırsam ben belki o siteden çoğu kişiye telefon aldırabileceğim böyle düşünmek lazım birazda.

Tasarım kişisel bi tercih z1'inde çerçeveleri olması gerekenden fazla kalın ve tuğla gibi tasarım benim cebimde rahat durmuyor. O boyutta bi ekran isteseydim o boyutta bi telefon almazdım. Ayrıca iphone 6 konseptleri ne alaka? Z2 güzel telefon bir şey demedim ama dezavantajları da var. Arkadaş z1 den bahsetmiş zaten. Hoş tasarım olarak bi farkları yok ama telefonun çerçevesi olması gerekenden fazla ki bu konuda da Lg olması gerekenden daha iyisini yapmış. Siz de deneyin arkaya 2 tuş koymayı belki sizde tasarım ödülü alırsınız.
while-this-concept-does-seem-a-bit-far-fetched-its-not-that-difficult-to-imagine-the-iphone-6-looking-like-this.jpg
Bak bundan bahsediyorum. LG fanısınız heralde herkes sevdiğini över sizinle tartışmaya giremem.

Eywallah hocam Allah razı olsun haklısınız boştan yere 300 lira eklmeye gerek yok dediğiniz gibi s800 de çok iyi bir işlemci zaten tkaıldığım yer işlemcisi gpu su felan değilde sadece ekranıydı. şöyle kısaca hocam merak ettiklerimi bir sorayım; bataryası çıkarılamıyor bildiğiniz gibi bu ileride sıkıntı olur mu her telefon için geçerli bir soru olucak ama yani herkezin durumu belli benim bu telefonu aldığımda 3 - 4 yıl bir telefon değiştirmemem gerekiyor o zamana kadar götürür mü güncelleme vs. ısınma gibi bir sorunu var mı ? kamerası en çok merak ettiğim yer z2 kadar iyimi ?
Kardeşim sıkıntı değil tam tersine daha stabil çalışmasını sağlar. İlerde sıkıntı da yaşamazsın çünkü yeni nesil li-on piller kullanılıyor artık. Misal bir Samsung telefonu genelde ilerde kasma yaratır. Çünkü pili çıkıyor. Bir alakası yok onla ama pili çıkmayan telefonlar kesinlikle daha stabil çalışıyor. İphone' u örnek verebiliriz bu konuda. İphone Kullanıp'da pil sıkıntısı yaşayan pek görmemişsindir sanırım. Çünkü pili çıkmıyor. Fakat Samsung kullanan birinin pilden sıkıntı çektiğini en az 5 kişiden duymuşsundur. Kamerada ise dediğim gibi gözle göremezsin. Sadece Z2 ilk çıktığında fark vardı oda 4.4.2 'den dolayı. Fakat Z1 ' e de 4.4.2 gelince arada hiçbir fark kalmadı. Z1 sana 4 senede gider 5 senede. Stabillik önemli uzun süreli kullanım için. Xperia Z1 ' de ısınmaya gelecek olursak biraz ısınan bir telefon yalan yok. Fakat 2 saat durmadan Asphalt oynamazsan da rahatsız edecek bir ısı kesinlikle vermez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı