Sony Xperia Z2 hala alınır mı?

M5 iyi bir cihaz.Kamerası olsun duruşu olsun fakat pil ömrü,ekran boyutu,çerçeve kalınlığı,ısınma gibi etmenleri yüzünden almayacağım.Yaza kadar bekleyip G4 almayı düşünüyorum.Sizce iyi bir fikir olurmu?

Z2 arkadaşımda var. Bu telefon kamerrası o kadar güzel ki anlatamam. Tam bir amiral gemisi. Almanı tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ama şöyle bi sorun var arkadaşlar,Bir telefonu ben ilk çıktığı zaman okadar para veremedeğimden dolayı düşmesini bekliyorum ama Sony'de işler biraz farklı.Geç düşüyor.Z2 telefonunuda çok bekledim fakat güncelleme sıkıntısı var.Ben şimdi Z5 beklesem o güncelliğni yitirecek :)

Ama şöyle bi sorun var arkadaşlar,Bir telefonu ben ilk çıktığı zaman okadar para veremedeğimden dolayı düşmesini bekliyorum ama Sony'de işler biraz farklı.Geç düşüyor.Z2 telefonunuda çok bekledim fakat güncelleme sıkıntısı var.Ben şimdi Z5 beklesem o güncelliğni yitirecek :)
Kolay kolay yitirmez daha sırada Z3 var.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı