Sony Xperia Z2 SCR10 Kılıf Alınabilecek Yerler

Egemen

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Doktor
Merhaba arkadaşlar. Kılıf alabileceğim bir yer arıyorum. Sony mağazasında pahalı geldi fiyatlar bana. 70-80 TL civarında rakamlar duydum. Burdan alsam olur mu ? n11'den alışveriş yapmadım daha önce hiç. Daha doğrusu "Kılıf Shop" satıyormuş. Belki alışveriş yapanlar vardır.

Çakma değildir ürün umarım.

Sony Xperia Z2 Scr10 Standlı Flip Cover Kılıf 2xflim 26863423 - n11.com

Z2 için kılıf yok sitesinde. Gerçi firma Kızılay'da sanırım. Bir ara uğrarım belki ellerinde vardır.

N11'den alabilirsin sorun olacağını sanmıyorum. Dayım telefon almıştı siteden. Tek sorun kutunun iyi paketlenemediği idi. Ancak bu durum çokta sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.

Taklit ürün gelmesinden korkuyorum sadece. Resimden anlaşılmıyor sonuçta. Sony'nin SCR10 orijinal kılıfı dese de takliti gelirse kötü olur. :)

Taklit ürün gelmesinden korkuyorum sadece. Resimden anlaşılmıyor sonuçta. Sony'nin SCR10 orijinal kılıfı dese de takliti gelirse kötü olur. :)

İnternette çakma mı değil mi bilemiyoruz, en kötüsü de bu. :D :D Ben internetten alışverişe pek güvenemiyorum, bilemezsiniz ki SRC10 yerine normal bir kılıf gönderirler. :D Bence en iyisi gidip görerek almak, veya Sony mağazasından almak.

Hocam ben o kılıfı inceledim ama sanki çakma gibi geldi sony resmi sitesinde iki renk mevcutken sitede 4 renk mevcut bide siyah ve beyaz haricindeki kılıflarda sony yazısı bi değişik.

@Dincer Aynen o farklı iki renk kılıf kuşkulandırdı beni. Beyaz renk alacaktım da zaten yine de onlar da bunlar gibi çakma sanırım. Çok para istemeseler zaten bulaşmam da hiç bu internet işine. :) Sony mağazalarına gidip pazarlık yapacağım artık.

Haklısınız çakma bir ürün çıkarsa kötü olur. Ancak yorumlarda olumsuz bir durum görmedim. Satıcıyı arayabilir misin veya mail gönderebilir misin ? Ben üye olmadığım için bu seçenekler ben de yok da.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı