Sony Yetkili Servis Mağdurları

zcryber

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Playstation 3 e sahiptim. GTA 5'i sorunsuz oynuyordum ta ki şu iki aya kadar. PC topladıktan sonra unuttum PS3 ü. Sonra sıkıldım PS3 e tekrar girdiğimde GTA 5 10 dakika sonra donuyordu. Yetkili servise verdim bana 250 TL masraf verdiler tamam dedim. İki gün sonra hazır dediler gidip aldım konsolumu oyunu yine taktığımda çalıştırmadı oyunu durum bu arkadaşlar birazdan şubeye gidip para iadesi vermelerini söyleyeceğim eğer kabul etmezler ise dava edeceğim. Durum şu an bu.

Sorun para değil sorun Sony markasının yetkili servisinin bile böyle yapması.

Playstation 3 e sahiptim. GTA 5'i sorunsuz oynuyordum ta ki şu iki aya kadar. PC topladıktan sonra unuttum PS3 ü. Sonra sıkıldım PS3 e tekrar girdiğimde GTA 5 10 dakika sonra donuyordu. Yetkili servise verdim bana 250 TL masraf verdiler tamam dedim. İki gün sonra hazır dediler gidip aldım konsolumu oyunu yine taktığımda çalıştırmadı oyunu durum bu arkadaşlar birazdan şubeye gidip para iadesi vermelerini söyleyeceğim eğer kabul etmezler ise dava edeceğim. Durum şu an bu.

Sorun para değil sorun Sony markasının yetkili servisinin bile böyle yapması.
Para iadesini yapacaklardır. Playstation 4'ü bozuk çıkan herkese ücretsiz yenisini veren bir firmanın öyle birşey yapacağını sanmıyorum merak etmeyin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı