Sony Z5 Compact siyah nereden bulunur ?

chimaira

Hectopat
Daha fazla  
Sony Z5 Compact siyah almaya karar verdim. Nereye gittiysem bulamadın. Stoklarda yok ne zaman gelir dediğimde de belli değil ve hiç gelmeyebilir gibi cevaplar alıyorum ne oldu üretimi mi durdu bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

Tek tek bütün siteleri kontrol ettim, hepsi "bu ürün stokta kalmamıştır" yada "aradığınız cihaz satıcı tarafından kaldırıldı" saçma bir şey. Kolay gelsin ararken.

Bugün simkart değiştirmek için Türk Telekom'a gittim. Orada aradığınız ürün vardı ama daha pahalıya denk geliyor. İsterseniz birde siz bakın olanağınız varsa. Türkiye'de maalesef siyah renk yok.

Bugün müşteri hizmetlerini aradım. Compact modeli üretimden kaldırılmış. Gerekçesi de Xperia X modeline geçileceği içinmiş.

Teşekkürler arkadaşlar. Çok şanslı olduğumdan yine hüsranla dönüyorum pes ettim sinirlendim aramıyorum almayı da düşünmüyorum artık. Telefon çok eski bir cihazda değil saçma sapan işler Xperia X modelini de satış anlayışları yüzünden almıcam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı