Sosyal Dışı Resim Servisi Kullanma Nedeniyle Ceza Aldım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Go to Hell

Kilopat
Daha fazla  
Yetkililere sesleniyorum;
Geçtiğimiz çarşamba günü saat 21 sularında Asus Zenfone 6 Alındı ! başlığı altındaki konuda, arkadaşımız @Silinen üye'nin yeni aldığı telefonuna ekran koruyucu takmasının önemini anlatmaya çalışıyordum. Bunun için kendi telefonum Zenfone 5'in ekranını ekran koruyucusuz kullanmam nedeni ile meydana gelen çiziğin fotoğrafını çekmiştim.

Fakat bu fotoğraf Sosyal'e boyutunun büyük olmasından dolayı yüklenmiyordu. Bende en güvendiğim resim servisi olarak imgur.com'a yükledim. Fakat bu yükleme sonucunda ''Sosyal Dışı Resim Servisi Kullanma'' sanırım tam olarak buydu verilen ceza, nedeni ile 1 gün ceza aldım. Tamam sorun yok 1 gün için bu kadar yazı yazacak değilim fakat söylemek istediğim cezalarda daha titiz davranılması gerektiği.
Saygılar, sevgiler :).

Gecmis olsun. Rütin bir olay panige gerek yok.
Resmi kücültebilirdin diye bir öneri alabilirsin. :)

Ben noktalama isaretlerinden sonra bosluk kullanmadigim icin ceza almistim en son.
Hayir bosluk birakmayinca anlasilmiyor cünkü ne demek istedigim.

Başlığı sevdim. :D
Açıkçası güzel bir itiraz şekli olmuş. (y)

Sinir oluyorum böyle titiz davrandıkça. Söylüyorsun yine suçlu çıkarıyorlar.

İlk olarak Paint'le boyutunu azaltabilirsiniz. Veya internette resim boyutu küçülten siteler var; Onları kullanabilirsiniz.

Sosyal Dışı Resim Servisi kullanan herkes ceza alır. Bende geçen gün ceza alacağımı bilsem de resim yükledim. 1 gün ceza aldım, almasak daha iyi olur ancak yapacak bir şey yok. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı