Sosyal'in Eski Tadı Yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Moderatörler bazen açılacak konuları hiç okumamış gibi gözüküyor. Cümle ortasında küçük harf mi dersin, kelimelerin yanına ç harfi mi dersin...
Aslında o tür hataları görmezden geliyorlar, sonuçta yazıyı yazanlar insanlar ve cümlenin sonuna ç gibi yanlışlıkla fazladan eklemeler yapabiliyorlar. Fakat cümleler bazen tamamen bozuk oluyor. :)

Moderatörler bazen açılacak konuları hiç okumamış gibi gözüküyor. Cümle ortasında küçük harf mi dersin, kelimelerin yanına C harfi mi dersin...

Bir de sistem belirtmeden FPS düşüşü soran adamın konusunu onaylıyorlar. Ben de virgül koymadım diye ban yiyorum işte

@Affansen başkasının konusunu neden sen öne çıkartıyorsun? O kişinin de belirli öne çıkarma hakları var, ayrıca ufak bir çözüm önerisi ile de mesajı yazabilirdin.
Bunlar birer bahane değil yani.
Öne çıkartma özelliği ile konumu hiç ön sayfaya taşıdığını görmedim. Ayrıca konuya rastgele denk geldim. Ve dikkat ettiyseniz telefondaydım ayrıca internet erişimi hakkında detaylı bilgim yok. Hayrına öne çıkarttım ve ban yedim? Ne kazandınız acaba?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı