Souls-Like oyunlarda zorlanıyorum

Kral onları izlemek bana yakışmaz ben kendim keşfedim en iyisi Sekiro'ya baakarım da Elden Ring bakmam.
Hiç öyle düşünme. Ben de bossları nasıl kestiğine bakmıyorum. Sadece boşuna dolanmamak ve önemli item varsa hikayede kaçırmamak için izliyorum. Bazı yerleri daha önce geçip kestim mesela. Keşif merakı oluyor zaten ister istemez. Yine de tabi sen bilirsin.

Dark Souls 3 bayağı kolay oyun. Elden Ring henüz oynamadım en kolayı o diyorlar o yüzden bir şey diyemeyeceğim. Tavsiyem Dark Souls 3'e mercenary seçip başlamanız. Oyunun başında verdiği kılıçlar o kadar güçlü ki oyunun sonunda bile aynı kılıçları kullanıyorum hâlâ. Elinizden geldiğince arkaya kaçınmamaya çalışın. Şahsen ben sadece sağa, sola ve düşmana doğru kaçınarak oynuyorum. Oyunun alışma evresi ilk 4-5 saat zaten, daha sonra başlardaki gibi zorlanmadığınızı fark edeceksiniz. Tavsiyem rehber videolarından toplanacak öğelere bakmanız. Mesela catacombs of carthus bölümünü bitirdiniz son bossa geldiniz diyelim. Bossa girmeden rehber videosunu açın kaçırdığım itemler veya o bölümde gitmem gereken başka bir yer kalmış mı diye bir bakın. Emin Çıtak'tan tam çözüm videolarına bakabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı