Souls-like oyunlarına hangi oyunla başlanmalı?

Fikret28

Centipat
Daha fazla  
İyi günler. Başlıktaki gibi sorum. Daha önce hiç souls-like tarzı oyun deneyimim olmadı ama başlamaya karar verdim. Sizce hangi oyundan başlamalıyım? Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Elden Ring veya Star Wars Jedi: Fallen Order. Ama Elden Ring ile başlarsan Dark Souls oyunlarına alışamayabilirsin.

Elden Ring veya Star Wars Jedi: Fallen Order. Ama Elden Ring ile başlarsan Dark Souls oyunlarına alışamayabilirsin.
Daha önce hiç souls-like oynamamış birisine direkt Souls oyunu önermek biraz yanlış olur. Souls-like oyunlarına alışmak için hafif oyunlar oynanmalı.

O zaman Dark Souls serisinden mi başlamalıyım direkt.
Önermiyorum. Başlamak için eski oyunları oynayacaksınız bir de direkt nefret edersiniz seriden. Eksi oyunlar kolay oyunlar değiller.

Daha önce hiç souls-like oynamamış birisine direkt Souls oyunu önermek biraz yanlış olur. Souls-like oyunlarına alışmak için hafif oyunlar oynanmalı.

Önermiyorum. Başlamak için eski oyunları oynayacaksınız bir de direkt nefret edersiniz seriden. Eksi oyunlar kolay oyunlar değiller.
Bana göre Jedi: Fallen Order normal Souls(-like) oyunlarına göre daha hafif bir oyun.

Geri
Yukarı