Sound Blaster G3 ses kartı DT 990 Pro 250 ohm kulaklığı beslemeye yeter mi?

Daha fazla  
Normalde direkt dt 990 Pro 80 ohm modeline bakardım lakin hiçbir yerde 80 ohm modelini satan bulamadım, bu yüzden 250 ohm almak zorundayım fakat TR içi satılan tüm DAC/USB ses kartları yüksek fiyatlı olduğu için elime çok bir alternatif kalmıyor Sound Blaster G3 dışında, mesela G6 Amerika'da 90 dolara bulunabiliyorken burada 4000 TL, G3 işimi görür mü? Kritik müzik edit yapmıyorum şu anlık genel olarak oyun için kullanacağım az da olsa müzik dinlerim, sitesinde Sound Blaster G3'ün 300 Ohm'ye kadar beslediği yazıyor, zamanı gelince de üst seviye bir DAC alacağım zaten, sadece işimi görsün yeter.
(Ayrıca koskaca ünlü twitch fortnite oyuncusu Ninjada G3+DT 990 PRO 250 OHM kullanıyormuş eskıden yanılmıyorsam)

@Merdt

"At the core of G3 lies a sound chip that supports high-definition audio performance, with the capabilities to drive studio-grade headphones of up to 300Ω."

Sizin de dediğiniz gibi 300 Ohm'a kadar desteği var.

Evet. İşinizi yeteri kadar görür.

O kulaklığın içinden bile geçer, ses kartı konusunda en baba markalardan biri zaten.
"At the core of G3 lies a sound chip that supports high-definition audio performance, with the capabilities to drive studio-grade headphones of up to 300Ω."

Sizin de dediğiniz gibi 300 Ohm'a kadar desteği var.

Evet. İşinizi yeteri kadar görür.
Hocam bende öyle düşünüyorum Reddittekilerde iş görür diyor ama Donanım arşivindekiler başka birşey diyor kafam karışıyor.

Hocam bende öyle düşünğyorum reddittekilerde iş görür diyor ama donanım arşivindekiler başka bir şey diyor kafam karışıyor.

Donanım arşivdekiler kaç yaşında adam ki ses kartı nedir bilsinler?

Onlar ve hatta bu forumun çoğu daha dünyada yok iken Creative bu sektörün içinde büyüklerden biriydi.

Sound Blaster ismi hafife alınacak bir şey değil.

images (19).jpeg

Son düzenleme:
Donanım arşivdekiler kaç yaşında adam ki ses kartı nedir bilsinler?

Onlar ve hatta bu forumun çoğu daha dünyada yok iken Creative bu sektörün içinde büyüklerden biriydi.

Sound Blaster ismi hafife alınacak bir şey değil.

Yaklaşımınız pek de doğru değil. Sırf bir markanın adı var, ürünleri genellikle iyi diye her ürünü kusursuz olacak diye bir şey yok. Bknz: Butterfly Switch'li MacBook Pro'lar.

Yaklaşımınız pek de doğru değil. Sırf bir markanın adı var, ürünleri genellikle iyi diye her ürünü kusursuz olacak diye bir şey yok. Bknz: Butterfly Switch'li MacBook Pro'lar.

Hocam ses gurmesi olursanız o kartın üzerindeki komponentlerden yola çıkarak nasıl bir ses alacağınızı bilirsiniz.

Bir cihazdaki klavye ile ses kartı arasında teknik farklar oldukça fazla, klavyeyi denemeden anlayamazsınız ama ses kartı için bu durum farklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı